Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
258 339 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Toro Sp. z.o.o.· Lisia Góra
    Wartość umowy
    80 811 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MED-NES Katarzyna Krasoń· Lublin
    Wartość umowy
    177 528 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI20%JAKOŚĆ - odporność tapicerki na ścieranie (ilość cykli w skali Martindale’a)20%OKRES GWARANCJI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mebli medycznych i socjalnych oraz wyposażenia gabinetów Pracowni Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mebli medycznych i socjalnych oraz wyposażenia gabinetów Pracowni…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 258 339 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
258 339 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Toro Sp. z.o.o. (część 1); MED-NES Katarzyna Krasoń (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 258 339,36 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450665024

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Piłsudskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital-lomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-lomza.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54d5f7bd-f43c-4a12-b141-ab0ecd9929f2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa mebli medycznych i socjalnych oraz wyposażenia gabinetów Pracowni Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-54d5f7bd-f43c-4a12-b141-ab0ecd9929f2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408781

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00118956/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.25 Dostawa mebli i wyposażenia do pomieszczeń Pracowni Angiografii hybrydowej - Razem dla serca – transgraniczna współpraca szpitali z Łomży i Lwowa w zakresie kardiologii

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00355893

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZT-SZP-226/01/55/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

342205,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 1 - SOFY, KRZESŁA, MEBLE TAPICEROWANE
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli medycznych i socjalnych oraz wyposażenia gabinetów Pracowni Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży - w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ – Zestawienie asortymentowo-ilościowe i parametry wymagane.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 4 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

4.5.5.)Wartość części

92681,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 2 - SZAFY MEDYCZNE, ZABUDOWY METALOWE, MEBLE MEDYCZNE, REGAŁY METALOWE
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli medycznych i socjalnych oraz wyposażenia gabinetów Pracowni Kardiologii Inwazyjnej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży - w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ – Zestawienie asortymentowo-ilościowe i parametry wymagane.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 4 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39141300-5 - Szafy

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

42513000-5 - Urządzenia chłodnicze i mrożące

4.5.5.)Wartość części

249524,01 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80811,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

143148,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80811,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Toro Sp. z.o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524800083

7.3.3)Ulica

Breń 64ª

7.3.4)Miejscowość

Lisia Góra

7.3.5)Kod pocztowy

33-140

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80811,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177528,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

556380,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177528,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MED-NES Katarzyna Krasoń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527516276

7.3.3)Ulica

ul. Ułanów 29/20

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-554

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177528,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 339 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Toro Sp. z.o.o. (Lisia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.