Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Piotr Izdebski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Piotr Izdebski e-xon

Wartość umowy
273 122 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 218 351 zł – 273 122 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 25% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia30%Liczba artykułów sponsorowanych w prasie5%Liczba seansów reportażu5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej

Zamawiający Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej…”, wybierając ofertę wykonawcy Sylwia Kotowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Kotowicz e-xon. Wartość umowy: 273 122 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
273 122 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Sylwia Kotowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Kotowicz e-xon (Poznań), wspólnie z: Piotr Izdebski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Piotr Izdebski e-xon.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 273 121,50 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 218 350,80 zł do 273 121,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 310508690

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zakładowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Konin

1.5.3.)Kod pocztowy

62-510

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

arr@arrkonin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.arrkonin.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55f4a8af-12ec-4f67-b26d-02f5814520e1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


KOORDYNOWANIE OPRACOWAŃ I WDRAŻANIE REGIONALNYCH PROGRAMÓW RESTRUKTURYZACYJNYCH ORAZ TRANSFORMACYJNYCH; POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55f4a8af-12ec-4f67-b26d-02f5814520e1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408388

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320868

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ARR-K/50/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu, organizacji oraz obsłudze cyklu wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych realizowanych w Koninie i poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej, zaplanowanych na miesiąc październik 2026 roku.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

55511000-5 - Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów

79341000-6 - Usługi reklamowe

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79811000-2 - Usługi drukowania cyfrowego

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

92130000-1 - Usługi projekcji filmów

92340000-6 - Usługi taneczne oraz przedstawienia artystyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

218350,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

273121,5 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

273121,5 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Sylwia Kotowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Kotowicz e-xon

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Piotr Izdebski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Piotr Izdebski e-xon

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7822373015

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

273121,5 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 273 122 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sylwia Kotowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Kotowicz e-xon (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.