Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
50 035 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Powiat krośnieński, gmina Bytnica, obręb Bytnica, dz. nr 130/1, 130/2, pow. 0,53 ha – wznowienie granic działek z podaniem nowych ich powierzchni i ewentualnym wpisem zmian do ewidencji gruntów
    Wartość umowy
    4750 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Stary Raduszec, działka numer 245/4, pow. 2,39 ha – wznowienie granic działki z podaniem nowej powierzchni i wpisem zmian do ewidencji gruntów
    Wartość umowy
    5750 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Powiat żagański, gmina Niegosławice, obręb Przecław, działka numer 296/3, pow. 0,22 ha – podział działki na poprawienie zagospodarowania działki sąsiedniej (podział warunków na okres 6 miesięcy) – Załącznik nr 9 do SWZ
    Wartość umowy
    4750 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb Brzostowa, działka numer 48/5, pow. 0,77 ha – podział działki zgodnie z załącznikiem graficznym. Stabilizacja punktów granicznych kamieniami – Załącznik nr 9 do SWZ
    Wartość umowy
    5535 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb 0004 m. Gubin, dz. nr 137/3, pow. 0,9509 ha - podział działki w celu wydzielenia zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy WGN.6730.110.2025.W – Załącznik nr 9 do SWZ
    Wartość umowy
    8750 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Powiat zielonogórski, gmina Czerwieńsk, obręb Nietkowice, dz. nr 403/2, pow. 0,54 ha – podział zgodnie z MPZP, wydzielenie pięciu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (MNR3) – działki oznaczone od „A” do „E”. Stabilizacja kamien
    Wartość umowy
    7750 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 750 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%JAKOŚĆ – DOŚWIADCZENIE GEODETY40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usług geodezyjnych na nieruchomościach znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa położonych na terenie działania OT KOWR w Gorzowie Wielkopolskim (III)

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usług geodezyjnych na nieruchomościach znajdujących się w Zasobie Własności…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 50 035 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaGorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
50 035 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c (części 1, 2, 3, 5, 6, 7); Piotr Dzierzgowski „GiK” Przedsiębiorstwo Geodezyjne i Kartograficzne Piotr Dzierzgowski (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 50 035,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Myśliborska 32

1.5.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

66-400

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.gorzow@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kowr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wdrażanie i stosowanie instrumentów wsparcia rolnictwa, aktywnej polityki rolnej oraz rozwoju obszarów wiejskich

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usług geodezyjnych na nieruchomościach znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa położonych na terenie działania OT KOWR w Gorzowie Wielkopolskim (III)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6cf040b9-6508-40fb-820a-c8f4b0bddb03

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408299

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00101768/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi geodezyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00271877

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOR.WO.260.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

51869,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat krośnieński, gmina Bytnica, obręb Bytnica, dz. nr 130/1, 130/2, pow. 0,53 ha – wznowienie granic działek z podaniem nowych ich powierzchni i ewentualnym wpisem zmian do ewidencji gruntów.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

5853,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Stary Raduszec, działka numer 245/4, pow. 2,39 ha – wznowienie granic działki z podaniem nowej powierzchni i wpisem zmian do ewidencji gruntów.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

5853,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat żagański, gmina Niegosławice, obręb Przecław, działka numer 296/3, pow. 0,22 ha – podział działki na poprawienie zagospodarowania działki sąsiedniej (podział warunków na okres 6 miesięcy) – Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

5853,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb Brzostowa, działka numer 48/5, pow. 0,77 ha – podział działki zgodnie z załącznikiem graficznym. Stabilizacja punktów granicznych kamieniami – Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

5853,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat krośnieński, gmina Gubin, obręb 0004 m. Gubin, dz. nr 137/3, pow. 0,9509 ha - podział działki w celu wydzielenia zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy WGN.6730.110.2025.W – Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

8943,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat zielonogórski, gmina Czerwieńsk, obręb Nietkowice, dz. nr 403/2, pow. 0,54 ha – podział zgodnie z MPZP, wydzielenie pięciu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (MNR3) – działki oznaczone od „A” do „E”. Stabilizacja kamieniami – Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

9756,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat zielonogórski, gmina Sulechów, obręb Brzezie k. Sulechowa, dz. nr 160/10, 160/11, 155, pow., 3,54 ha - podział zgodnie z MPZP, część terenu obrębu Mozów, Brzezie k. Sulechowa, część obręb 3 miasta Sulechów i część obrębu Nowy Świat uchwalonym przez Radę Miejską w Sulechowie, uchwałą nr 0007.360.2013 z dnia 19.11.2013 r. polegający na:
− wydzieleniu części terenu działki nr 160/10 pod drogę publiczną (KDD2),
− wydzieleniu części terenu działki nr 160/11 pod drogę publiczną (KDD1),
− wydzieleniu części terenu działki nr 155 pod drogę publiczną (KDD1) i drogę publiczną (KDD3). Stabilizacja punktów granicznych kamieniami. Drogi publiczne na podstawie art. 93. Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami w związku z art. 98 tej. ustawy – Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

9756,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5535,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8610,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5535,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5535,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5535,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Dzierzgowski „GiK” Przedsiębiorstwo Geodezyjne i Kartograficzne Piotr Dzierzgowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6652728831

7.3.3)Ulica

ul. Ogrodowa 48

7.3.4)Miejscowość

Stare Miasto

7.3.5)Kod pocztowy

62-571

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5535,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9840,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Geodezyjne PROGEO Krystian Sasin, Wspólnik Spółki Cywilnej Biuro Usług Geogezyjnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252101225

7.3.3)Ulica

ul. Klasztorna 2/1

7.3.4)Miejscowość

Kożuchów

7.3.5)Kod pocztowy

67-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 739 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 803 zł1 928 707 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 649 904 zł
Źródło próbki
CPV 71250· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
278 803 zł
Mediana
515 739 zł
Górny kwartyl
1 928 707 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 50 035 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Robert Przemyślański Biuro Usług Geodezyjnych, wspólnik spółki cywilnej Biuro Usług Geodezyjnych s.c (Kożuchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.