Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
USŁUGI GEODEZYJNE NA NIERUCHOMOŚCI ZASOBU
zawarta 4 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 150 dni · Mazowieckie, Warszawa
12 750 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie usług geodezyjnych na nieruchomościach znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa położonych na terenie działania OT KOWR w Gorzowie Wielkopolskim (III)
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa · Gorzów Wielkopolski
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272818355REGON 367849538zarejestrowana 1 września 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Klasztorna 2/1, 67-120 Kożuchów, Lubuskie
NIP 9252101225REGON 081177238zarejestrowana 1 stycznia 2014
Dane wpisu
- Numer umowy
- GOR.WKUZ.ZG.4246.257.2026.AH
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 150 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA i BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA CYWILNA ROBERT PRZEMYŚLAŃSKI I KRYSTIAN SASIN.