Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
112 524 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sprzęt RTV/AGD – Obejmuje dostawę fabrycznie nowych urządzeń RTV/AGD, nieużywanych, nieuszkodzonych, dopuszczonych do obrotu na terenie UE i RP oraz posiadających wymagane prawem dokumenty potwierdzające oznakowanie CE
    Wartość umowy
    35 327 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 968 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Meble i wyposażenie pomieszczeń – Obejmuje meble, elementy wyposażenia użytkowego oraz akcesoria niezbędne do organizacji przestrzeni Klubu Dziecięcego. Wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od uszkodzeń oraz dostosowane d
    Wartość umowy
    46 230 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu RTV/AGD, zabawek dydaktycznych oraz mebli i wyposażenia do Klubu Dziecięcego w Karmanowicach

Zamawiający Gmina Wąwolnica (Wąwolnica, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu RTV/AGD, zabawek dydaktycznych oraz mebli i wyposażenia do Klubu…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 112 524 zł. Złożono 21 ofert.

Zamawiający: Gmina WąwolnicaWąwolnica, Lubelskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
112 524 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak (część 1); Inprosystem sp. z o.o. (część 2); Web-Profit Maciej Kuźlik (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 112 524,09 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wąwolnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019796

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 39

1.5.2.)Miejscowość

Wąwolnica

1.5.3.)Kod pocztowy

24-160

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wawolnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wawolnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

pzp.wawolnica.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu RTV/AGD, zabawek dydaktycznych oraz mebli i wyposażenia do Klubu Dziecięcego w Karmanowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e9d0f30-f073-474a-87e4-abe20a8a9649

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408295

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051036/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa sprzętu RTV/AGD, zabawek dydaktycznych oraz mebli i wyposażenia do Klubu Dziecięcego w Karmanowicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 8.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331453

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFE.271.1.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

70000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35326,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64257,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64257,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6211772122

7.3.4)Miejscowość

Koźmin Wielkopolski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35326,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30967,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82453,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82453,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inprosystem sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5472061885

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30967,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36752,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57455,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46229,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Web-Profit Maciej Kuźlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4980138493

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46229,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232110-8Drukarki laserowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 290 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
152 000 zł320 992 zł
Rozstęp międzykwartylowy
168 992 zł
Źródło próbki
CPV 30232110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
152 000 zł
Mediana
203 290 zł
Górny kwartyl
320 992 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wąwolnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąwolnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 524 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232110-8 (Drukarki laserowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak (Koźmin Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.