AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków”

Zamawiający Gmina Przelewice (Przelewice, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzelewicePrzelewice, Zachodniopomorskieopublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 226 571 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 10:00
3d 3h
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 64% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,4 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 34% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Przelewice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685237

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przelewice

1.5.2.)Miejscowość

Przelewice

1.5.3.)Kod pocztowy

74-210

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

91 391 38 31

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

fundusze@przelewice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przelewice.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98a83242-7f66-4af2-8207-a0cc78799fb4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408283

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036479/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przelewice.ezamawiajacy.pl/pn/przelewice/demand/315628/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://przelewice.ezamawiajacy.pl/pn/przelewice/demand/315628/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie ofert, oświadczeń i wniosków oraz przekazywanie informacji i wyjaśnień treści SWZ, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Platformy Marketplanet dostępnej pod adresem: https://przelewice.ezamawiajacy.pl/. Oferta oraz dokumenty składane w postępowaniu mogą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Dopuszczalne są w szczególności formaty: pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, csv, txt, rtf, jpg, jpeg, png, tif, tiff, zip, 7z oraz formaty podpisów elektronicznych XAdES, CAdES, PAdES i ASIC. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku wynosi 100 MB. Za datę i godzinę złożenia dokumentu uznaje się czas serwera Platformy. W przypadku problemów technicznych Wykonawca może kontaktować się z dostawcą systemu: tel. +48 22 576 22 23, e-mail: oneplace@marketplanet.pl.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Przelewice. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z obowiązkami wynikającymi z ustawy Prawo zamówień publicznych, w celu związanym z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Odbiorcami danych mogą być osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania na podstawie przepisów Pzp, organy kontroli i inne podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą przechowywane przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata – przez cały okres jej trwania, z uwzględnieniem przepisów dotyczących archiwizacji. Podanie danych jest wymogiem ustawowym związanym z udziałem w postępowaniu. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

W związku z przetwarzaniem danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z obowiązkami wynikającymi z przepisów prawa, zakres praw osoby, której dane dotyczą, podlega ograniczeniom wynikającym z RODO, w szczególności nie przysługuje prawo do usunięcia danych w przypadkach określonych w art. 17 ust. 3 lit. b, d i e RODO, prawo do przenoszenia danych, o którym mowa w art. 20 RODO, ani prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, o którym mowa w art. 21 RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IP.271.2026.14

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków”
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Żuków, na terenie Gminy Przelewice. Zakres opracowania obejmuje drogę wewnętrzną zlokalizowaną na działkach nr 215/3 i 215/12 obręb Żuków, przy czym odcinek o długości ok. 45 m przebiega częściowo przez działkę prywatną nr 215/7. Projekt obejmuje w szczególności: nową konstrukcję drogi z nawierzchnią bitumiczną, zjazdy indywidualne do posesji, chodnik po prawej stronie drogi na całej długości, chodnik po lewej stronie do budynku nr 57, oświetlenie uliczne, odwodnienie drogi oraz przebudowę istniejącej sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Dokumentacja ma obejmować m.in. projekt budowlany i techniczny, STWiORB, przedmiary robót, kosztorys inwestorski, wymagane uzgodnienia, opinie i decyzje administracyjne, a także – jeżeli okaże się to konieczne – dokumentację niezbędną do wszczęcia procedury ZRID. Dokumentacja musi uwzględniać wymagania dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz ograniczenia wynikające z sąsiedztwa zespołu parkowo-pałacowego wpisanego do rejestru zabytków.

4.2.6.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zdolność techniczna lub zawodowa
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji projektowej budowy, przebudowy lub rozbudowy drogi publicznej lub wewnętrznej, obejmującej co najmniej projekt budowlany oraz kosztorys inwestorski;
dysponuje lub będzie dysponował co najmniej:
a) jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji projektanta branży drogowej, posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej oraz aktualne członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa;
b) jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji projektanta branży sanitarnej, posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych oraz aktualne członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa;
c) jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji projektanta branży elektrycznej, posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz aktualne członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa.
Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji przez jedną osobę, pod warunkiem posiadania przez nią wymaganych uprawnień dla każdej z pełnionych funkcji.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z dowodami potwierdzającymi ich należyte wykonanie – zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ.
2. Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia wraz z informacjami o ich kwalifikacjach zawodowych, uprawnieniach, doświadczeniu oraz podstawie dysponowania tymi osobami – zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.​

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp – zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ.
2. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia określonych w SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 11 do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, w tym konsorcjum oraz wspólnicy spółki cywilnej, są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 58 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty. Dokument musi być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawców.
Wszelka korespondencja prowadzona w postępowaniu będzie kierowana przez Zamawiającego wyłącznie do ustanowionego pełnomocnika, co uznaje się za skuteczne doręczenie wszystkim Wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia.
Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jako Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia. Wspólnicy składają ofertę wspólną, a pełnomocnictwo może wynikać z umowy spółki lub zostać udzielone odrębnie.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do wezwania Wykonawców, zarówno przed zawarciem umowy, jak i na każdym etapie realizacji zamówienia, do przedłożenia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców, w szczególności umowy konsorcjum lub umowy spółki cywilnej. Umowa ta powinna określać w szczególności: zobowiązanie stron do wspólnej realizacji zamówienia, zakres działania poszczególnych stron, wskazanie pełnomocnika uprawnionego do reprezentowania Wykonawców oraz czas obowiązywania umowy obejmujący co najmniej okres realizacji zamówienia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

strony dopuszczają możliwość zmiany Umowy w przypadkach przewidzianych w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz w przypadkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu wykonania przedmiotu Umowy w przypadku: przedłużających się postępowań administracyjnych, uzgodnień, opinii, warunków technicznych lub decyzji wydawanych przez właściwe organy, gestorów sieci, zarządców dróg, konserwatora zabytków lub inne podmioty, jeżeli opóźnienie nie wynika z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy; konieczności uzupełnienia dokumentacji lub wykonania dodatkowych opracowań, analiz, badań, ekspertyz lub uzgodnień; ujawnienia okoliczności terenowych, technicznych, własnościowych, konserwatorskich lub formalnoprawnych, których nie można było przewidzieć przy zachowaniu należytej staranności; konieczności uzyskania dodatkowych decyzji, zezwoleń, uzgodnień lub opinii; konieczności przygotowania dokumentacji i materiałów do wszczęcia procedury ZRID; zmiany przepisów prawa lub wytycznych właściwych organów mających wpływ na zakres, sposób lub termin wykonania dokumentacji projektowej; wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie Umowy w terminie. Termin może zostać przedłużony wyłącznie o okres odpowiadający rzeczywistemu wpływowi danej okoliczności na wykonanie Umowy.
Zamawiający przewiduje również możliwość zmiany zakresu lub sposobu wykonania przedmiotu Umowy w przypadku konieczności dostosowania dokumentacji do wymagań właściwych organów, gestorów sieci, zarządców dróg, konserwatora zabytków lub innych podmiotów uzgadniających; ujawnionych warunków terenowych, technicznych, własnościowych, geodezyjnych, geologicznych, konserwatorskich lub formalnoprawnych; konieczności zastosowania rozwiązań zamiennych lub równoważnych uzasadnionych względami technicznymi, funkcjonalnymi, ekonomicznymi lub formalnoprawnymi, niepogarszających jakości ani funkcjonalności przedmiotu Umowy; a także zmiany przepisów prawa mających wpływ na zakres lub sposób opracowania dokumentacji. Zmiany mogą obejmować wyłącznie zakres niezbędny do prawidłowego wykonania przedmiotu Umowy i nie mogą prowadzić do zmiany ogólnego charakteru Umowy.
Dopuszcza się zmianę osób skierowanych do realizacji zamówienia, jeżeli osoby zastępujące spełniają wymagania określone w SWZ, oraz zmianę podwykonawcy lub wprowadzenie nowego podwykonawcy na zasadach określonych w Umowie. Dopuszcza się również zmianę Wykonawcy w przypadkach określonych w art. 455 ust. 1 pkt 2 Pzp, zmianę wynikającą z okoliczności, których Zamawiający przy zachowaniu należytej staranności nie mógł przewidzieć, oraz zmiany określone w art. 455 ust. 2 Pzp.
Każda zmiana Umowy wymaga formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności, z wyjątkiem zmian danych teleadresowych, numerów rachunków bankowych i osób do kontaktu. Strona występująca o zmianę zobowiązana jest przedstawić uzasadnienie oraz dokumenty potwierdzające wpływ okoliczności na wykonanie Umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-07 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://przelewice.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-07 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 571 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 077 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 785 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 077 zł
Mediana
226 571 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 07.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Przelewice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przelewice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.