Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 278 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa zbiornika na wodę dla potrzeb szpitala w Brzegu Dolnym”.

Zamawiający Gmina Brzeg Dolny (Brzeg Dolny, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „„Budowa zbiornika na wodę dla potrzeb szpitala w Brzegu Dolnym””, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Stroński HYDRO-KAN. Wartość umowy: 246 278 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Brzeg DolnyBrzeg Dolny, Dolnośląskie (powiat Wołowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
246 278 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Stroński HYDRO-KAN (Nowy Tomyśl), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 278,16 zł (umowę zawarto 1 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Brzeg Dolny

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934934

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 29

1.5.2.)Miejscowość

Brzeg Dolny

1.5.3.)Kod pocztowy

56-120

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@brzegdolny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brzegdolny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/brzegdolny

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa zbiornika na wodę dla potrzeb szpitala w Brzegu Dolnym”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-966f1972-a38d-4148-8f46-ffa3828faf1e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408209

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00275777

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji: „Budowa zbiornika na wodę dla potrzeb szpitala w Brzegu Dolnym”.
Podstawą do realizacji przedmiotu zamówienia jest dokumentacja projektowa opracowana przez BiProInstal Rafał Marciniak ul. Złotno 220, 94-411 Łódź, stanowiąca załącznik do SWZ.
Roboty budowlane obejmują swoim zakresem budowę zbiornika na wodę pitną o pojemności 12 m3 przy szpitalu w Brzegu Dolnym.

1. Istniejący stan zagospodarowania działki lub terenu:
Lokalizacja inwestycji to teren Szpitala w Brzegu Dolnym, obejmuje dz. nr 6/2 oraz 6/3 AM-28 w m. Brzeg Dolny, znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 26 w Brzegu Dolnym.

2. Zakres inwestycji:
• Budowa zbiornika na wodę pitną
• Wykonanie niezbędnych robót ziemnych
• Wykonanie instalacji technologicznej doprowadzającej i odprowadzającej wodę
• Montaż armatury, urządzeń kontrolno – pomiarowych oraz systemu uzdatniania wody w pomieszczeniu technicznym
• Przyłączenie zbiornika do istniejącej infrastruktury wodociągowej szpitala

Szczegółowe rozwiązania przedstawione zostały w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia. Do obowiązków Wykonawcy będzie należało zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób trzecich i jego demontaż po zakończeniu robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45247270-3 - Budowa zbiorników

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246278,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246278,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246278,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Stroński HYDRO-KAN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880001164

7.3.3)Ulica

ul. Sienkiewicza 2 b

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246278,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45252126-7Roboty budowlane w zakresie zakładó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeg Dolny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeg Dolny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 246 278 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252126-7 (Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Stroński HYDRO-KAN (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.