Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
197 624 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    197 624 zł
    5 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa czterech placów zabaw w miejscowościach: Jesionowo, Orzechowo, Międzylesie i Podleśna gmina Dobre Miasto w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego na 2026 rok

Zamawiający Gmina Dobre Miasto (Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Budowa czterech placów zabaw w miejscowościach: Jesionowo, Orzechowo, Międzylesie i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 197 624 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Dobre MiastoDobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olsztyński →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
197 624 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    26 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 197 624,10 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail