Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
352 790 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    171 924 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    180 865 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe oraz dla Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów”

Zamawiający Gmina Ujazd (Ujazd, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Szkoły Podstawowej im. Obrońców…”, wybierając ofertę wykonawcy 13P Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 352 790 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Gmina UjazdUjazd, Łódzkieopublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
352 790 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: 13P Sp. z o.o. (część 1); 13P Sp z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 352 789,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA UJAZD

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648014

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Kościuszki 6

1.5.2.)Miejscowość

Ujazd

1.5.3.)Kod pocztowy

97-225

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

447192129 WEW 48

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@ujazd.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.ujazd.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d269e77-aa60-4504-b284-f129af618bc4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe oraz dla Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d269e77-aa60-4504-b284-f129af618bc4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408026

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007704/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.3 Zakup sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Sz P Ujazd w ramach zad budżet

Rozwijamy kompetencje: wsparcie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Ujeździe - Podnies jakości ksztacenia (...)

1.2.4 Zakup sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Sz P Niewiadów w ramach zad budżet

Uczymy sie nowocze podniesie jakości edukacji (…) podnisienie jakości kształcenia (…)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Tytuły projektów: „Rozwijamy kompetencje: wsparcie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Ujeździe” umowa o dofinasowanie FELD.08.07-IZ.00-0068/25-00 oraz „Uczymy się Nowocześnie – podniesienie jakości edukacji w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów” um o dofinasowanie FELD.08.07-IZ.00-0047/25-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244910

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIF.271.1.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

351879 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zadanie nr 1. zawarto w załączniku nr 1.1 do SWZ. 2) W ramach realizacji zadania dostarczyć

a) All-in-One (komputer zintegrowany w obudowie z monitorem) – 27 cale, dysk SSD o pojemności minimum 500 GB – 18 sztuk b) Monitory interaktywne 65" - 3 sztuki c) Monitory interaktywne 86" -10 sztuk – w tym 2 sztuki z wózkiem z regulowanym statywem d) All-in-One (komputer zintegrowany w obudowie z monitorem) – 27 cale, dysk SSD o pojemności minimum 1000 GB – 13 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

171469 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zadanie nr 2 zawarto w załączniku nr 1.2 do SWZ. 2) W ramach realizacji zadania dostarczyć

a) All-in-One (komputer zintegrowany w obudowie z monitorem) – 27 cale, dysk SSD o pojemności minimum 500 GB – 25 sztuk b) Monitory interaktywne 86" -10 sztuk – w tym 2 sztuki z wózkiem z regulowanym statywem c) All-in-One (komputer zintegrowany w obudowie z monitorem) – 27 cale, dysk SSD o pojemności minimum 1000 GB – 12 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

180410 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171924,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

275427,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171924,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13P Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992845962

7.3.3)Ulica

Tarnogajska 11-13

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-512

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171924,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

6

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180865,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

284150,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180865,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13P Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992845962

7.3.3)Ulica

Tarnogajska 11-13

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-512

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180865,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213000-5Komputery osobiste
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 138 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 368 zł508 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
415 037 zł
Źródło próbki
CPV 30213000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
93 368 zł
Mediana
196 138 zł
Górny kwartyl
508 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ujazd prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ujazd.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 352 790 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213000-5 (Komputery osobiste). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: 13P Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.