Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
417 662 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Cześć 1 – Różne artykuły spożywcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2a do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]
    Wartość umowy
    34 992 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cześć 2 - Mięso, drób i wędlina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2b do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
    Wartość umowy
    66 763 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Cześć 3 – Ryby i mrożonki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2c do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone 15220000-6 Ryby mrożone, filety rybne i
    Wartość umowy
    68 643 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 43.4. Cześć 4 - Nabiał. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2d do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15500000-3 Produkty mleczarskie
    Wartość umowy
    52 851 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Pieczywo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2e do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
    Wartość umowy
    46 876 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Wyroby garmażeryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2f do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 5851000-8 Produkty mączne (Wyroby garmażeryjne świeże); 15851100-9 Makaro
    Wartość umowy
    44 916 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Warzywa, owoce, kiszonki i jaja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2g do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy; 03142500-3 Jaja; 1532170
    Wartość umowy
    73 792 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 829 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

Zamawiający Gmina Borzechów (Borzechów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im.…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość umów: 417 662 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina BorzechówBorzechów, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
417 662 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR Tomasz Niziuk (część 1); WASĄG Sp. z o.o. (część 2); PPHU WELMAN Piotr Welman Marcin Welman sp. c. (część 3); ALMAX - DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. (część 4) oraz 4 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 417 662,11 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Borzechów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019879

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borzechów 1

1.5.2.)Miejscowość

Borzechów

1.5.3.)Kod pocztowy

24-224

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@borzechow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.borzechow.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1345268/0/0/0/1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ccc8cd6-ae10-4df0-8b4b-a142d79681f2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00091735/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347403

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INFR.271.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1 – Różne artykuły spożywcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2a do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15851100-9 - Makaron niegotowany

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

4.5.5.)Wartość części

47072,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 2 - Mięso, drób i wędlina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2b do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

65780,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 3 – Ryby i mrożonki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2c do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone
15220000-6 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

66396,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.4.Cześć 4 - Nabiał. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2d do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV

15500000-3 Produkty mleczarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

54133,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

31685,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15851000-8 - Produkty mączne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.5.)Wartość części

43959,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

76020,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15613300-1 - Produkty zbożowe

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.5.)Wartość części

37002,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34992,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39572,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34992,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR Tomasz Niziuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462423484

7.3.3)Ulica

KASZTANOWA 44

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.5)Kod pocztowy

20-138

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34992,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66763,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66763,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66763,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WASĄG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462689561

7.3.3)Ulica

HEDWIŻYN 118

7.3.4)Miejscowość

HEDWIŻYN , BIŁGORAJ

7.3.5)Kod pocztowy

23-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66763,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68642,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68642,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68642,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU WELMAN Piotr Welman Marcin Welman sp. c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151957202

7.3.3)Ulica

Żytnia 21B

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68642,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52850,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57733,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52850,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALMAX - DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7132695379

7.3.4)Miejscowość

Panieńszczyzna Jastków

7.3.5)Kod pocztowy

21-002

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52850,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46876,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46876,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46876,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7130206784

7.3.3)Ulica

KOLEJOWA 67

7.3.4)Miejscowość

NIEDRZWICA DUŻA

7.3.5)Kod pocztowy

24-220

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46876,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44916,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44916,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44916,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. WĘDLINIARZ - LIDER ANNA SKORUPA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151229589

7.3.3)Ulica

CICHA 2

7.3.4)Miejscowość

KRAŚNIK

7.3.5)Kod pocztowy

23-204

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44916,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73791,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

76514,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73791,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOMIK Tomasz Jaroslaw Duda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7121047211

7.3.3)Ulica

SZAFRANOWA 6

7.3.4)Miejscowość

ELIZÓWKA

7.3.5)Kod pocztowy

21-003

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73791,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28829,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38045,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28829,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR NIZIUK TOMASZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462423484

7.3.3)Ulica

KASZTANOWA 44

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.5)Kod pocztowy

20-138

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28829,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
251 731 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
128 810 zł431 089 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 280 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
128 810 zł
Mediana
251 731 zł
Górny kwartyl
431 089 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Borzechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Borzechów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 417 662 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR Tomasz Niziuk (LUBLIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.