Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
396 760 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 2 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 396 760 zł – 398 553 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania20%Gwarancja na wykonane roboty20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II.

Zamawiający Gmina Haczów (Haczów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II”, wybierając ofertę wykonawcy ZPUH B-BUD Sp. zo.o. Wartość umowy: 396 760 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina HaczówHaczów, Podkarpackie (powiat Brzozowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
396 760 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZPUH B-BUD Sp. zo.o. (Krosno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 396 760,39 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 396 760,39 zł do 398 552,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 2 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Haczów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440206

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Haczów nr 573

1.5.2.)Miejscowość

Haczów

1.5.3.)Kod pocztowy

36-213

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134391002

1.5.8.)Numer faksu

134391696

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@haczow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.haczow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65624273-ebcc-440a-bd97-bc4d25155340

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407852

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034251/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Haczów w kierunku Jabłonicy Polskiej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344272

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IIG.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

394990,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów – Etap II ”. Droga gminna publiczna nr 115728R klasy technicznej D od km 0+015, 10 do km 0+165,10 działka nr ewid.572 położona w Haczowie . Celem planowanej operacji jest poprawa bezpieczeństwa jakości życia mieszkańców oraz stanu infrastruktury drogowej na terenie miejscowości Haczów
Charakterystyka robót.
WYMAGANIA OGÓLNE
ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH
ROZBIÓRKI ELEMENTÓW DRÓG
ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU I/LUB DARNINY
WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH
ODWODNIENIE
WYKONANIE NASYPÓW
KRAWĘŻNIKI BETONOWE
OBRZEŻA BETONOWE
ŚCIEK KORYTKOWY
PODBUDOWA
NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ
OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH
NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO
UMOCNIENIE SKARP
POBOCZA
URZADZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
INWENTARYZACJA GEODEZYJNA
ZABEZPIECZENIE SIECI GAZOCIĄGOWEJ
ZABEZPIECZENIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ
BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO
2.Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarze robót i opisie przedmiotu zamówienia dołączonych do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

396760,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

398552,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

396760,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZPUH B-BUD Sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6842670342

7.3.3)Ulica

gen Józefa Hallera 10 lok. 30

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

396760,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Haczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Haczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 396 760 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZPUH B-BUD Sp. zo.o. (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.