Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 (rozdrobnione wielkogabaryty)

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Krosno, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 (rozdrobnione wielkogabaryty)”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370374107

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Fredry 12

1.4.2.)Miejscowość

Krosno

1.4.3.)Kod pocztowy

38-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

134748338

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.pachana@khk.krosno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ekrosno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407680

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00399151

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Zamawiający stawia następujące warunki udziału: 1) Posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest posiadanie przez Wykonawcę aktualnej decyzji wydanej przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. t.j. 2023 poz. 1587 z późn.zm.) zezwalającej na przetwarzanie odpadów pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w związku z eksploatacją linii do produkcji paliwa alternatywnego z uwzględnieniem działalności w zakresie magazynowania, przetwarzania odpadów w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (350 Mg) oraz wytwarzania paliwa alternatywnego o kodzie 19 12 10. (w przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców o udzielenie zamówienia, Zamawiający uzna posiadanie uprawnień przez co najmniej jednego z konsorcjantów, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania w/w uprawnień) 2) Zdolności technicznej Zdolność techniczna - Warunkiem udziału w postępowaniu jest wykazanie przez Wykonawcę, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej niżej wymienionym sprzętem: a) instalacją do produkcji paliwa alternatywnego. Po zmianie: Zamawiający stawia następujące warunki udziału: 1) Posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest posiadanie przez Wykonawcę aktualnej decyzji wydanej przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. t.j. 2023 poz. 1587 z późn.zm.) zezwalającej na przetwarzanie odpadów pod kodem 19 12 12 lub ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w związku z eksploatacją linii do produkcji paliwa alternatywnego z uwzględnieniem działalności w zakresie magazynowania, przetwarzania odpadów w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (350 Mg) oraz wytwarzania paliwa alternatywnego o kodzie 19 12 10. (w przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców o udzielenie zamówienia, Zamawiający uzna posiadanie uprawnień przez co najmniej jednego z konsorcjantów, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania w/w uprawnień) 2) Zdolności technicznej Zdolność techniczna - Warunkiem udziału w postępowaniu jest wykazanie przez Wykonawcę, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej niżej wymienionym sprzętem: a) instalacją do produkcji paliwa alternatywnego.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.7.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału Wykonawca w zakresie: 1) Posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej złoży aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach zezwalającej na przetwarzanie odpadów pod kodem ex19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w związku z eksploatacją linii do produkcji paliwa alternatywnego z uwzględnieniem działalności w zakresie magazynowania, przetwarzania odpadów w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (350 Mg) oraz wytwarzania paliwa alternatywnego o kodzie 19 12 10. 2) Zdolności technicznej złoży: Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych (potencjał techniczny) wymienionych w rozdziale VIII ppkt. 2) lit. a) którym Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował, niezbędnego do wykonania zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tym sprzętem przez Wykonawcę zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do IDW. Po zmianie: W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału Wykonawca w zakresie: 1) Posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej złoży aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach zezwalającej na przetwarzanie odpadów pod kodem 19 12 12 lub ex19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w związku z eksploatacją linii do produkcji paliwa alternatywnego z uwzględnieniem działalności w zakresie magazynowania, przetwarzania odpadów w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (350 Mg) oraz wytwarzania paliwa alternatywnego o kodzie 19 12 10. 2) Zdolności technicznej złoży: Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych (potencjał techniczny) wymienionych w rozdziale VIII ppkt. 2) lit. a) którym Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował, niezbędnego do wykonania zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tym sprzętem przez Wykonawcę zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do IDW.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-09-03 11:00 Po zmianie: 2026-09-04 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-09-03 11:15 Po zmianie: 2026-09-04 11:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-10-02 Po zmianie: 2026-10-03

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Dokonano zmiany warunku udziału jedynie w zakresie posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.