AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych z napędem gazowym dla RCO w Krośnie

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Krosno, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych z napędem gazowym dla RCO w Krośnie”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 11:00
12d 0h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych z napędem gazowym dla Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie.

  • 2

    RyzykoWymagana gwarancja wynosi 60 miesięcy lub 5000 mth, a gwarancja na chwytak 24 miesiące; zamówienie trwa 4 miesiące.

  • 3

    ZakresWózki muszą mieć deklarację zgodności CE, dopuszczenie do eksploatacji zgodnie z wymogami UDT oraz instrukcję obsługi w języku polskim, a odbiór UDT wózka leży po stronie wykonawcy.

  • 4

    ZakresOferowane wózki mają być jednej marki i identyczne pod względem konstrukcji, a dostawa obejmuje też transport po stronie wykonawcy.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 3 000,00 zł, zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, a przedmiotowy środek dowodowy stanowi opis techniczny oferowanego sprzętu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail