Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
360 882 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 12 września 2026 do 12 września 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 360 882 zł – 946 534 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt społeczny40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2026

Zamawiający Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Anton Group Sp. z o.o. Wartość umowy: 360 882 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
360 882 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Anton Group Sp. z o.o. (Krzepice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 360 882,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 360 882,00 zł do 946 534,20 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 12 września 2026 r. do 12 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472077534

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Snycerska 8

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-302

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@rcpslodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.rcpslodz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/rcpslodz

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78c59d74-807a-4ae4-a1c4-eefc001e8429

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407565

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043816/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Usługa kompleksowej organizacji targów na terenie województwa łódzkiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane z projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej dla województwa łódzkiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 -2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333324

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

37/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

449200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2026.
2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ.
Kod CPV:
79956000-0 - usługi w zakresie organizacji targów i wystaw – podstawowy przedmiot zamówienia
55300000-3 - usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków,
665100000-8 – usługi ubezpieczeniowe,
39294100-0 - artykuły informacyjne i promocyjne,
85320000-8 – usługi społeczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

85320000-8 - Usługi społeczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

360882,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

946534,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

360882,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Anton Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8952239965

7.3.3)Ulica

ul. Kuźniczka 72

7.3.4)Miejscowość

Krzepice

7.3.5)Kod pocztowy

42-160

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360882,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-12 do 2026-09-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79956000-0Usługi w zakresie organizacji targó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 000 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
209 150 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
790 850 zł
Źródło próbki
CPV 79956000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
209 150 zł
Mediana
434 000 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.