Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
114 390 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 109 396 zł – 157 538 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 4,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji na zaoferowany sprzęt25%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia, upoważnionej ze strony Wykonawcy10%Dostawa przy użyciu pojazdu/ów spełniających normę emisji spalin „Euro 6” lub pojazdu/ów e5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego Przedszkola Publ. nr 7, w ram. reali. zad. inwest. pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej–projekt demonstracyjny(.)

Zamawiający Gmina Miejska Dzierżoniów (Dzierżoniów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Elektroniki ELTROPOL Piotr Rybajczyk. Wartość umowy: 114 390 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
114 390 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Elektroniki ELTROPOL Piotr Rybajczyk (Opole), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 114 390,00 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 109 396,20 zł do 157 538,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Dzierżoniów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890717830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Dzierżoniów

1.5.3.)Kod pocztowy

58-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 746450397

1.5.8.)Numer faksu

+48746415530

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@um.dzierzoniow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/, https://bip.um.dzierzoniow.pl/, https://dzierzoniow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego Przedszkola Publ. nr 7, w ram. reali. zad. inwest. pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej–projekt demonstracyjny(.)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c56d9a30-a90f-431a-9cb4-54402d3f5d93

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407140

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00026372/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego Przedszkola Publicznego nr 7

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej – projekt demonstracyjny (budowa PP 7 w Dzierżoniowie)”, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, działanie FEDS.09.06 Transformacja środowiskowa – ZIT, typ projektu 9.6.D Demonstracyjne budynki użyteczności publicznej.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00337776

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZI-1.271.48.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

126800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego, dalej sprzęt, do nowo wybudowanego Przedszkola Publicznego nr 7
w Dzierżoniowie, w ramach zadania pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej – projekt demonstracyjny (budowa PP 7 w Dzierżoniowie)”, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, działanie FEDS.09.06 Transformacja środowiskowa – ZIT, typ projektu 9.6.D Demonstracyjne budynki użyteczności publicznej, dalej przedmiot umowy.
1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry oraz ilości zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ.
1.3. Sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, nieużywany, sprawny technicznie, dostarczony w oryginalnym opakowaniu, które musi być nienaruszone i posiadać zabezpieczenia zastosowane przez producenta wraz z potrzebnymi do działania przewodami. Sprzęt ma być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz winien spełniać określone prawem normy bezpieczeństwa.
1.4. Wymaga się, aby dostarczony sprzęt posiadał aktualne atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne i instrukcje obsługi, świadectwa jakości, deklaracje zgodności obowiązujące na terenie UE oraz inne dokumenty dopuszczające do użytku w placówkach opiekuńczo-wychowawczych (przedszkolach).
1.5. Dostarczony przedmiot zamówienia pochodzić będzie z autoryzowanych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
1.6. Wszelkie oferowane w ramach przedmiotu zamówienia produkty ICT muszą być wolne od podatności i ryzyk zidentyfikowanych w decyzjach właściwych organów ds. cyberbezpieczeństwa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był w pełni zgodny z ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
1.7. Wykonawca pisemnie zawiadomi Zamawiającego o gotowości przedmiotu zamówienia do odbioru i terminie dostawy nie później niż 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy.
1.8. Dostarczenie przedmiotu zamówienia, w tym jego wniesienie w miejsca wskazane przez Zamawiającego lub dyrektora przedszkola oraz montaż monitorów może odbyć się od poniedziałku do piątku w godz. między 8:00 a 13:00.
1.9. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt na własny koszt i ryzyko do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
1.10. Miejscem realizacji dostawy przedmiotu zamówienia jest nowo wybudowane Przedszkole Publiczne nr 7, os. Tęczowe 3, 58-200 Dzierżoniów.
1.11. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy i montażu (dzień) bezpośrednio
z Zamawiającym w formie pisemnej lub elektronicznej nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy.
1.12. Po dostarczeniu sprzętu przez Wykonawcę, we wskazane miejsca, Zamawiający dokona odbioru ilościowego – jakościowego podczas którego zostanie sprawdzona ilość
i kompletność dostarczonego sprzętu wraz z okablowaniem i wyposażeniem, zgodność dostarczonego sprzętu z dokumentami zamówienia i ofertą. Rozpakowanie sprzętu nastąpi przez Wykonawcę w obecności Zamawiającego. Wykonawca odpowiada za dostarczony sprzęt w czasie transportu. W przypadku uszkodzenia ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody.
1.13. Odbiór zamówionego przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia, zostanie potwierdzony
w formie protokołu odbioru, przygotowanego przez Zamawiającego, stanowiącego załącznik do projektu umowy podpisanego przez upoważnionych przedstawicieli obu stron. Protokół odbioru stwierdzający prawidłowe wykonanie Umowy wraz z instrukcją użytkowania i obsługi, dokumentem gwarancyjnym oraz innymi dokumentami, instrukcjami, certyfikatami i licencjami niezbędnymi do użytkowania przedmiotu umowy, stanowi podstawę do wystawienia faktury VAT. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji dostarczonych produktów ICT przed podpisaniem protokołu odbioru pod kątem zgodności z wymaganiami cyberbezpieczeństwa. W przypadku stwierdzenia, że produkty ICT nie odpowiadają treści oferty, dokumentom zamówienia albo postanowieniom projektu umowy, Zamawiający uprawniony jest do odmowy dokonania odbioru do czasu usunięcia stwierdzonych niezgodności, które nastąpi w terminie nie dłuższym niż 14 dni.
1.14. Wraz ze sprzętem, Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Zamawiającemu folderu/materiałów producenta zawierających parametry i funkcjonalność oferowanego sprzętu elektronicznego, instrukcje użytkowania i obsługi/opisu lub ulotki w języku polskim lub z tłumaczeniem na j. polski.
1.15. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało:
- produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa;
- produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.

4.5.3.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące

30231300-0 - Monitory ekranowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109396,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157538,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

114390 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Elektroniki ELTROPOL Piotr Rybajczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7540402591

7.3.3)Ulica

Plac Józefa Piłsudskiego 15-17c

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-706

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

114390 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Pełna nazwa zamówienia: Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego Przedszkola Publicznego nr 7, w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej – projekt demonstracyjny (budowa PP 7 w Dzierżoniowie)”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32322000-6Urządzenia multimedialne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Dzierżoniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dzierżoniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 114 390 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 (Urządzenia multimedialne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Elektroniki ELTROPOL Piotr Rybajczyk (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.