Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
287 820 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 287 820 zł – 526 440 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

Zamawiający Gmina Rogoźno (Rogoźno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony…”, wybierając ofertę wykonawcy DT Projekt Tomasz Domagalski. Wartość umowy: 287 820 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RogoźnoRogoźno, Wielkopolskie (powiat Obornicki →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
287 820 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DT Projekt Tomasz Domagalski (Rogoźno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 287 820,00 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 287 820,00 zł do 526 440,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail