Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
881 249 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 881 249 zł – 1 148 390 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 2602W granica województwa – Przeździecko–Lenarty – Przeździecko–Grzymki – etap IV

Zamawiający Powiat Ostrowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu (Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 2602W granica województwa – Przeździecko–Lenarty –…”, wybierając ofertę wykonawcy Pone Viam Jarosław Nowak. Wartość umowy: 881 249 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
881 249 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pone Viam Jarosław Nowak (Ostrołęka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 881 249,49 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 881 249,49 zł do 1 148 389,71 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail