Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
23 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce dwuosiowej samochodowej w ramach realizacji projektu pn. „Realizacji Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego

Zamawiający Powiat Piotrkowski (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce dwuosiowej samochodowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy KLARSAN Sp. z o.o. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat PiotrkowskiPiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KLARSAN Sp. z o.o. (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 3 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Piotrkowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648416

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

1.5.3.)Kod pocztowy

97-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

447328832

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.zys@powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-piotrkowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/302225/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce dwuosiowej samochodowej w ramach realizacji projektu pn. „Realizacji Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d830be6-68ea-4be8-a406-64d354993516

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406750

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00032039/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce samochodowej dwuosiowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315587/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IM.272.27.2026.AZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

178900 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce dwuosiowej samochodowej w ramach realizacji projektu pn. „Realizacji Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego
1.Przedmiotem zamówienia zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody na przyczepce dwuosiowej samochodowej w ramach realizacji projektu pn. „Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego w zakresie zadań własnych, zgodnie z umową Nr 1010.1.2.2026.OLIOC.2025.W.II. z dnia 3 czerwca 2026 roku.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: zawarty został w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

5

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

208485 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KLARSAN Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

727 284 16 45

7.3.3)Ulica

ul. Złotno 90A

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-221

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42912330-4Aparatura do oczyszczania wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 061 zł414 861 zł
Rozstęp międzykwartylowy
215 800 zł
Źródło próbki
CPV 42912· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
199 061 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
414 861 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Piotrkowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piotrków Trybunalski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42912330-4 (Aparatura do oczyszczania wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KLARSAN Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.