Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
14 075 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiot
    Wartość umowy
    11 115 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku. Zamówienie obejmuje dostawę artykułów promocyjnych (fotoramek)
    Wartość umowy
    2960 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena100%Cena40%Jakość60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 r. z podziałem na części

Zamawiający Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 14 075 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
14 075 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska (część 1); Agencja Reklamowo Wydawnicza Studio B&W Wojciech Janecki (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 14 075,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257816

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Niepodległości 34

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-714

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@umww.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.umww.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.umww.pl/procurements/322/procurement

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 r. z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b952fdfe-7cec-4cd5-8aee-302362955806

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406432

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057095/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Zakup i dostawa materiałów i artykułów promocyjnych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w 2026 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00268200

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GM.272.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

156700,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej „SOPZ”) dla tej Części zamówienia stanowi załącznik nr 4A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

8450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych obejmujących dostawę flag powstańczych z ulotką i kokard narodowych z wizytówką na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej „SOPZ”) dla tej Części zamówienia stanowi załącznik nr 4B do SWZ. Pozostałe warunki realizacji tej części zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

144650,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby Gabinetu Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w 2026 roku. Zamówienie obejmuje dostawę artykułów promocyjnych (fotoramek) zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej „SOPZ”) dla tej Części zamówienia stanowi załącznik nr 4C do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

3600 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11115 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11115 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7312026958

7.3.4)Miejscowość

Chechło Pierwsze

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11115 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2960 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2960 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowo Wydawnicza Studio B&W Wojciech Janecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

644 185 30 60

7.3.4)Miejscowość

Sosnowiec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2960 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 14 075 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska (Chechło Pierwsze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.