Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej: „Dostosowanie Sal Redutowych do funkcji koncertowych (...)”

Zamawiający Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Teatr Wielki - Opera NarodowaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Teatr Wielki - Opera Narodowa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013055028

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Teatralny 1

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-950

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

office@teatrwielki.pl; zamowienia@teatrwielki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://teatrwielki.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09f799a0-e785-41ed-9a37-501b3ae4c724

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406398

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00239930

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Obszar 1 Rozwój infrastruktury kultury (zabytkowej i niezabytkowej). Priorytet FENX.07 Kultura. Działanie FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej:
„Dostosowanie Sal Redutowych do funkcji koncertowych (...)”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Dostawa podłogi sprężynującej
a) Panele z wielowarstwowej sklejki brzozowej połączone wysokiej jakości żywicą, zabezpieczonej lakierem bezbarwnym przynajmniej z jednej strony w celu ochrony przed wilgocą i zabrudzeniami, zapewniającej spełnienie poniższych wymagań technicznych:
1. Panele o wymiarach minimalnych 200 x 100 cm – panel pełnowymiarowy – 214 szt. i 100 x 100 cm – panel półwymiarowy – 33 szt. w celu zapewnienia ułożenia podłogi w 4 pomieszczeniach o wymiarach jak na schemacie. Schemat obrazuje ułożenie podłogi dla paneli o ww. wymiarach (Załącznik nr 1). Zamawiający dopuszcza panele o innych wymiarach pod warunkiem, że będą one umożliwiały ułożenie podłogi w sposób wskazany na schemacie. Podane ilości dotyczą paneli o wymiarach 200x100 cm i 100x100 cm.
2. Waga panelu pełnowymiarowego – max. 35 kg
3. Całkowita grubość sklejki paneli – minimalnie 18 mm, całkowita wysokość paneli – maksymalnie 39 mm
4. Klasa wytrzymałości ogniowej Bfl-s1 zgodna z EN 13501-1 lub równoważna
5. Możliwość łączenia ze sobą paneli w szyku przestawnym na tzw. felc wg załączonego schematu (Załącznik nr 1) umożliwiający szybki montaż i demontaż
6. Panele wyposażone w system zatrzaskowy, min jeden na każdy bok panela, obsługiwany z góry paneli za pomocą klucza w celu zabezpieczenia przed przesuwaniem
7. Panele muszą być wyposażone w równomiernie rozłożone bloczki elastomeru lub inne rozwiązanie równoważne zapewniające stałą i jednolitą absorbcje wstrząsów w celu spełnienia poniższych parametrów technicznych:
• Absorbcja wstrząsów minimum 60 %
• Odkształcenie pionowe maksymalnie 4 mm
• Odkształcenie powierzchniowe maksymalnie 13%
• Obciążenie statyczne minimalnie 4,5 kN/m2
• Obciążenie punktowe minimalnie 3,6 KN
• Wytrzymałość na przetaczanie ładunków min 1500 N
8. Minimalny okres gwarancji 60 miesięcy.
b) Listwy brzegowe - 70 mb
c) pochylnie o szerokości minimalnej 40 cm - 16 mb
a. Wózki o odpowiedniej konstrukcji i nośności do transportu i przechowywania wszystkich dostarczonych paneli na raz. Wózki o wymiarach nie przekraczających 2,30 m (dł.) x 1,45 m (szer.) x 1,45 m (wys.)
b. 4 szt. kluczy

3.9.)Główny kod CPV

44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawa wykładziny baletowej
a) Podłoga taneczna PCV na potrzeby profesjonalnego tańca klasycznego. O łącznej powierzchni minimalnej 509,1 m2, w rolkach o długości odpowiedniej do pokrycia 4 powierzchni wg załączonego schematu (Załącznik nr 2) z uwzględnieniem jak najmniejszej ilości odpadów i łączeń brytów. Nie dopuszcza się łączenia brytów na ich długości. Podłoga musi spełniać poniższe wymagania techniczne:
1. kolor jasno szary
2. wzmocniona wewnątrz warstwą włókna dla stabilizacji
3. szerokość rolki 200 cm
4. gr 2 mm
5. waga maksymalna 2,6 kg/m2
6. klasa wytrzymałości ogniowej Bfl-s1 zgodna z EN 13501-1 lub równoważna
7. odporność na ścieranie Grupa T: < 2,0 mm3
8. minimalny okres gwarancji - 60 miesięcy
b) wózki do przewożenia dociętych, zrolowanych brytów podłogi, w ilości umożliwiającej jej załadunek, transport i przechowywanie przynajmniej połowy dostarczonych rolek na raz. Wózki o wymiarach nie przekraczających 2,30 m (dł.) x 1,45 m (szer.) x 1,45 m (wys.).

3.9.)Główny kod CPV

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

56 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RAMADA GROUP Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7543374820

4.3.3.)Ulica

Sienkiewicza 21

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-037

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

510450,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00345244/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

510450,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dane dot. Umowy dla części nr 1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44112220-6Podłogi z tworzyw sztucznych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Teatr Wielki - Opera Narodowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44112220-6 (Podłogi z tworzyw sztucznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.