Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
686 340 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    510 450 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    175 890 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej: „Dostosowanie Sal Redutowych do funkcji koncertowych (...)”

Zamawiający Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy RAMADA GROUP Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 686 340 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Teatr Wielki - Opera NarodowaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 lipca 2026
Łączna wartość umów
686 340 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma RAMADA GROUP Sp. z o.o. za łącznie 686 340,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Teatr Wielki - Opera Narodowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013055028

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Teatralny 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

office@teatrwielki.pl; zamowienia@teatrwielki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://teatrwielki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://teatrwielki.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej:
„Dostosowanie Sal Redutowych do funkcji koncertowych (...)”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09f799a0-e785-41ed-9a37-501b3ae4c724

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345244

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00145925/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.5 Dostawa podłogi sprężynującej i wykładziny baletowej dla zadania inwestycyjnego w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej

„Dostosowanie Sal Redutowych do funkcji koncertowych (...)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Obszar 1 Rozwój infrastruktury kultury (zabytkowej i niezabytkowej). Priorytet FENX.07 Kultura. Działanie FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00239930

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.260.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Dostawa podłogi sprężynującej
a) Panele z wielowarstwowej sklejki brzozowej połączone wysokiej jakości żywicą, zabezpieczonej lakierem bezbarwnym przynajmniej z jednej strony w celu ochrony przed wilgocą i zabrudzeniami, zapewniającej spełnienie poniższych wymagań technicznych:
1. Panele o wymiarach minimalnych 200 x 100 cm – panel pełnowymiarowy – 214 szt. i 100 x 100 cm – panel półwymiarowy – 33 szt. w celu zapewnienia ułożenia podłogi w 4 pomieszczeniach o wymiarach jak na schemacie. Schemat obrazuje ułożenie podłogi dla paneli o ww. wymiarach (Załącznik nr 1). Zamawiający dopuszcza panele o innych wymiarach pod warunkiem, że będą one umożliwiały ułożenie podłogi w sposób wskazany na schemacie. Podane ilości dotyczą paneli o wymiarach 200x100 cm i 100x100 cm.
2. Waga panelu pełnowymiarowego – max. 35 kg
3. Całkowita grubość sklejki paneli – minimalnie 18 mm, całkowita wysokość paneli – maksymalnie 39 mm
4. Klasa wytrzymałości ogniowej Bfl-s1 zgodna z EN 13501-1 lub równoważna
5. Możliwość łączenia ze sobą paneli w szyku przestawnym na tzw. felc wg załączonego schematu (Załącznik nr 1) umożliwiający szybki montaż i demontaż
6. Panele wyposażone w system zatrzaskowy, min jeden na każdy bok panela, obsługiwany z góry paneli za pomocą klucza w celu zabezpieczenia przed przesuwaniem
7. Panele muszą być wyposażone w równomiernie rozłożone bloczki elastomeru lub inne rozwiązanie równoważne zapewniające stałą i jednolitą absorbcje wstrząsów w celu spełnienia poniższych parametrów technicznych:
• Absorbcja wstrząsów minimum 60 %
• Odkształcenie pionowe maksymalnie 4 mm
• Odkształcenie powierzchniowe maksymalnie 13%
• Obciążenie statyczne minimalnie 4,5 kN/m2
• Obciążenie punktowe minimalnie 3,6 KN
• Wytrzymałość na przetaczanie ładunków min 1500 N
8. Minimalny okres gwarancji 60 miesięcy.
b) Listwy brzegowe - 70 mb
c) pochylnie o szerokości minimalnej 40 cm - 16 mb
a. Wózki o odpowiedniej konstrukcji i nośności do transportu i przechowywania wszystkich dostarczonych paneli na raz. Wózki o wymiarach nie przekraczających 2,30 m (dł.) x 1,45 m (szer.) x 1,45 m (wys.)
b. 4 szt. kluczy

4.5.3.)Główny kod CPV

44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

504670 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawa wykładziny baletowej
a) Podłoga taneczna PCV na potrzeby profesjonalnego tańca klasycznego. O łącznej powierzchni minimalnej 509,1 m2, w rolkach o długości odpowiedniej do pokrycia 4 powierzchni wg załączonego schematu (Załącznik nr 2) z uwzględnieniem jak najmniejszej ilości odpadów i łączeń brytów. Nie dopuszcza się łączenia brytów na ich długości. Podłoga musi spełniać poniższe wymagania techniczne:
1. kolor jasno szary
2. wzmocniona wewnątrz warstwą włókna dla stabilizacji
3. szerokość rolki 200 cm
4. gr 2 mm
5. waga maksymalna 2,6 kg/m2
6. klasa wytrzymałości ogniowej Bfl-s1 zgodna z EN 13501-1 lub równoważna
7. odporność na ścieranie Grupa T: < 2,0 mm3
8. minimalny okres gwarancji - 60 miesięcy
b) wózki do przewożenia dociętych, zrolowanych brytów podłogi, w ilości umożliwiającej jej załadunek, transport i przechowywanie przynajmniej połowy dostarczonych rolek na raz. Wózki o wymiarach nie przekraczających 2,30 m (dł.) x 1,45 m (szer.) x 1,45 m (wys.).

4.5.3.)Główny kod CPV

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

4.5.5.)Wartość części

169380 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

510450 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

510450 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

510450 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RAMADA GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7543374820

7.3.3)Ulica

Sienkiewicza 21

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-037

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

510450 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175890 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175890 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175890 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RAMADA GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7543374820

7.3.3)Ulica

Sienkiewicza 21

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-037

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175890 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44112220-6Podłogi z tworzyw sztucznych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Teatr Wielki - Opera Narodowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 686 340 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44112220-6 (Podłogi z tworzyw sztucznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RAMADA GROUP Sp. z o.o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.