Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
10 480 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 21 sierpnia 2026 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Realizacja dodatkowych warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia pn. „Wiesz co jesz, dłużej żyjesz” – Zadanie nr 4”

Zamawiający Centrum Usług Społecznych (Bełżyce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja dodatkowych warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia pn. Wiesz co jesz,…”, wybierając ofertę wykonawcy FUNDACJA NOMINE OMNIUM. Wartość umowy: 10 480 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług SpołecznychBełżyce, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
10 480 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FUNDACJA NOMINE OMNIUM. (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 10 480,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 sierpnia 2026 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004169233

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Fabryczna2 b

1.5.2.)Miejscowość

Bełżyce

1.5.3.)Kod pocztowy

24-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

815172468

1.5.8.)Numer faksu

cus@cusbelzyce.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cus@cusbelzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cusbelzyce.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Realizacja dodatkowych warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia pn. „Wiesz co jesz, dłużej żyjesz” – Zadanie nr 4”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c879ad64-69e5-4d6a-b1c1-58b523c204d4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406347

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00050903/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.2 Świadczenie usług społecznych w ramach realizacji projektu pn

„Model Usług Społecznych w Gminie Bełżyce” zadanie od nr 1 do nr 6

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Model Usług Społecznych w Gminie Bełżyce”, Działanie 8.5 Usługi Społeczne, Priorytet VIII Zwiększenie spójności społecznej Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021–2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienia podobne w zakresie Zadania nr 4 zostały przewidziane w pkt 26.3 SWZ oraz pkt 4.2.14 ogłoszenia nr 2025/BZP 00349370 z dnia 28.07.2025 r. W przedmiotowym zadaniu zaistniała zwiększona potrzeba realizacji przedmiotowych usług. Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-6160768a-f2cf-4714-8878-024d678f2600

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZFA.261.11.2026.2.ES

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

10480,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja 4 dodatkowych warsztatów pn. „Wiesz co jesz, dłużej żyjesz”, w ramach Zadania nr 4 „Warsztaty pn. „Wiesz co jesz, dłużej żyjesz””, realizowanego w ramach projektu „Model Usług Społecznych w Gminie Bełżyce”.

4.5.3.)Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10480,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10480,00 PLN

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUNDACJA NOMINE OMNIUM.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7171308671

7.3.3)Ulica

Wrotkowska 2

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-469

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10480,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-21 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełżyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 10 480 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 (Usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FUNDACJA NOMINE OMNIUM. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.