Unieważniono 1 części postępowania3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1- Zestaw do filtracji membranowej wody (1 szt.) - Cieplarka laboratoryjna mikrobiologiczna z wymuszonym obiegiem powietrza (1 szt.) - Cieplarka laboratoryjna mikrobiologiczna z naturalnym obiegiem powietrza (2 szt.) - Komora laminarna II kl
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2System do ciągłego monitoringu temperatury i wilgotności (1 szt.)
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Unieważniona
    Część 3Zestaw do wykrywania i identyfikacji parametrów mikrobiologicznych techniką ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR) (1 szt.)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Kryteria wyboru
Cena95%Termin dostawy5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA URZĄDZEŃ DO LABORATORIUM REFERENCYJNEGO

Postępowanie „DOSTAWA URZĄDZEŃ DO LABORATORIUM REFERENCYJNEGO” zamawiającego Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) zostało unieważnione.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294272

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Legionowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-099

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.wsse.bialystok@sanepid.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wsse-bialystok

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wsse-bialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA URZĄDZEŃ DO LABORATORIUM REFERENCYJNEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e37ad058-bfbb-4b4f-abd7-91acfb228b67

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406269

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079052/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa urządzeń do laboratorium referencyjnego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00348705

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1:
- Zestaw do filtracji membranowej wody (1 szt.)
- Cieplarka laboratoryjna mikrobiologiczna z wymuszonym obiegiem powietrza (1 szt.)
- Cieplarka laboratoryjna mikrobiologiczna z naturalnym obiegiem powietrza (2 szt.)
- Komora laminarna II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego (1 szt.)
- Zamrażarka laboratoryjna niskotemperaturowa (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

42910000-8 - Aparatura do destylacji, filtrowania lub rektyfikacji

39141500-7 - Szafy wyciągowe

4.5.5.)Wartość części

185513,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - System do ciągłego monitoringu temperatury i wilgotności (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

72996,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Zestaw do wykrywania i identyfikacji parametrów mikrobiologicznych techniką ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR) (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

4.5.5.)Wartość części

204194,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt.1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) pt. „DOSTAWA URZĄDZEŃ DO LABORATORIUM REFERENCYJNEGO” żaden z Wykonawców biorących w nim udział nie złożył oferty cenowej na Pakiet nr 3 - Zestaw do wykrywania i identyfikacji parametrów mikrobiologicznych techniką ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR).

Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności, zachodzi konieczność unieważnienia przedmiotowego postępowania w części dot. Pakietu nr 3 Załącznika nr 1.1 do SWZ - Zestaw do wykrywania i identyfikacji parametrów mikrobiologicznych techniką ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR):
- uzasadnienie prawne unieważnienia - art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”;
- uzasadnienie faktyczne unieważnienia - żaden z Wykonawców biorących udział w przedmiotowym postępowaniu nie złożył oferty cenowej na Pakiet nr 3 - Zestaw do wykrywania i identyfikacji parametrów mikrobiologicznych techniką ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38430000-8Aparatura do wykrywania i analizy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38430000-8 (Aparatura do wykrywania i analizy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.