Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
95 060 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 20 sierpnia 2026 do 28 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ilość różnych atrakcji i wycieczek podczas wyjazdu20%Standard wyposażenia pokoju20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa kompleksowej organizacji dziewięciodniowej (9 dni) kolonii nad morzem w rejon nadmorskiej miejscowości położonej na Wybrzeżu Środkowym Polski”

Zamawiający Gmina Świątniki Górne (Świątniki Górne, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowej organizacji dziewięciodniowej (9 dni) kolonii nad morzem w rejon…”, wybierając ofertę wykonawcy Magdalena Siśkiewicz New Challenge. Wartość umowy: 95 060 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
95 060 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Magdalena Siśkiewicz New Challenge (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 95 060,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 sierpnia 2026 r. do 28 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Świątniki Górne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

K. Bruchnalskiego 36

1.5.2.)Miejscowość

Świątniki Górne

1.5.3.)Kod pocztowy

32-040

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@swiatniki-gorne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swiatniki-gorne.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/swiatniki-gorne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługa kompleksowej organizacji dziewięciodniowej (9 dni) kolonii nad morzem w rejon nadmorskiej miejscowości położonej na Wybrzeżu Środkowym Polski”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08ef71f1-a67b-4ea9-86bf-ceea1850fd97

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406163

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00071041/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usługa kompleksowej organizacji dziewięciodniowej (9 dni) kolonii nad morzem w rejon nadmorskiej miejscowości położonej na Wybrzeżu Środkowym Polski

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie: Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00361965

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS-26/13/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

95060,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Usługa kompleksowej organizacji dziewięciodniowej (9 dni) kolonii nad morzem w rejon nadmorskiej miejscowości położonej na Wybrzeżu Środkowym Polski” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1, 1a i 7 do
SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95060,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Siśkiewicz New Challenge

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.4)Miejscowość

Kraków,

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-20 do 2026-08-28

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Świątniki Górne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świątniki Górne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 95 060 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Siśkiewicz New Challenge (Kraków,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.