ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

Zamawiający Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu (Wałbrzych, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i…”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 września 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 891322535

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.5.3.)Kod pocztowy

58-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

7466650061

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@adamus-group.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzuk.com.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f7cb20c4-b2c5-4865-8db7-0d124e943ccd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406034

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.Dz.U.2024. poz. 1513 ze zm).
2. Drogą komunikacji elektronicznej przyjętą przez Zamawiającego jest Platforma Zakupowa Logintrade. Korzystanie z Platformy Przetargowej przez Wykonawcę jest bezpłatne.
3. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej,
w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt.. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VI.1 niniejszej SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (dokument z podpisem kwalifikowanym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4. Ofertę oraz wszelkie inne dokumenty dotyczące niniejszego postępowania składa się poprzez Platformę Zakupową, w wierszu oznaczonym tytułem sprawy zgodnym z niniejszym postępowaniem (adres dostępowy
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html)
5. Złożenie oferty na w/w Platformie nie wymaga rejestracji.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z zapisami SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie z zapisami SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

31/ZSiZO/TP/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I Kontener hakowy Kp-36 (pojemność 36m3) z plandeką (6 sztuk):
- fabrycznie nowe,
- przeznaczone do magazynowania/transportowania odpadów,
- wykonane zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 2400 mm,
- dostosowane do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażone w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada drabinkę antypoślizgową zamontowaną na ścianie frontowej po lewej stronie w kierunku jazdy,
- posiada zamontowaną plandekę z naciągami (zwijaną na rurze w lewą stronę w kierunku jazdy),
- nad hakiem zamontowany podest pomocniczy dla kierowcy (możliwość wejścia celem zwijania/rozwijania plandeki),
- haczyki do plandeki/siatki po obwodzie kontenera,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.)Główny kod CPV

44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II Kontener hakowy Kp-16 (pojemność 16m3) z plandeką (2 sztuki):
- fabrycznie nowe,
- przeznaczone do magazynowania/transportowania odpadów gruzu (beton, cegła, ceramika),
- wykonane zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 1000 mm,
- dostosowane do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażone w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na podwójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada zamontowaną plandekę z naciągami (zwijaną na rurze w lewą stronę w kierunku jazdy),
- haczyki do plandeki/siatki po obwodzie kontenera,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.)Główny kod CPV

44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III Kontener hakowy Kp-36 (pojemność ok. 36m3) ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi (1 sztuka):
- fabrycznie nowy,
- przeznaczony do magazynowania/transportowania odpadów,
- wykonany zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 2400 mm,
- dach na całej powierzchni kontenera, wykonany z blachy stalowej S235 o grubości min 2 mm,
- dostosowany do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażony w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- drzwi boczne dwuskrzydłowe umiejscowione w środkowej części ściany prawej w kierunku jazdy,
(wymiar skrzydła szerokość/wysokość – ok. 1000/2300 mm) otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi
- podłoga wewnątrz na całej powierzchni wyłożona rusztem kratowym,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada drabinkę antypoślizgową zamontowaną na ścianie frontowej po lewej stronie w kierunku jazdy,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.)Główny kod CPV

44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Ofertę należy złożyć na Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VI punkcie 1 SWZ, z uwzględnieniem zapisów Rozdziału VII.7 i Rozdziału VIII.2 SWZ (załącznik nr 2 do SWZ),
2) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty, odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy),
3) dowód wniesienia wadium (jeżeli dotyczy)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VI.1 niniejszej SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi (w zależności od przedmiotu postępowania) wykonają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, jeśli są wymagane, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z zapisami SWZ oraz projektem umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-03 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-03 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-02

Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w

a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, b) art. 109 ust. 1 pkt 5, 7, 8 ustawy Pzp, c) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U.2025.514). 2. Minimalny okres gwarancji na dostarczone kontenery wynosi 24 miesiące. 3. Miejsce dostawy kontenerów: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do Zamawiającego na swój koszt pod adres: CZĘŚĆ I, II – Instalacja Komunalna ul. Beethovena 43, 58-300 Wałbrzych, CZĘŚĆ III – PSZOK ul. Stacyjna, 58-306 Wałbrzych

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.09.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44613000-0 (Duże pojemniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.