Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”

Zamawiający Gmina Sochaczew (Sochaczew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania Budowa gminnego przedszkola i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SochaczewSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SOCHACZEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148526

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warszawska 115

1.4.2.)Miejscowość

Sochaczew

1.4.3.)Kod pocztowy

96-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

46 864 26 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sochaczew.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sochaczew.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7b45f583-9b79-449b-b850-b696a56f64a6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405894

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00189623

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Nowa Szkoła Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7250013378

4.3.3.)Ulica

ul. POW 25

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

90-248

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

14063,82 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00293307/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

WYSTĄPIENIE OPÓŹNIEŃ W ZAKOŃCZENIU PRAC BUDOWWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

WYDŁUŻONO TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO DNIA 15.07.2026 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

WYSTĄPIENIE OPÓŹNIEŃ W ZAKOŃCZENIU PRAC BUDOWWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ PRZEDŁUŻAJĄCE SIĘ TERMINY DOSTAW ZAMÓWIONEGO PRZEZ WYKONAWCĘ ASORTYMENTU.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

WYDŁUŻONO TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO DNIA 17.08.2026 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

14063,82 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sochaczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sochaczew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.