Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew

Zamawiający Gmina Sochaczew (Sochaczew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SochaczewSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SOCHACZEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148526

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warszawska 115

1.4.2.)Miejscowość

Sochaczew

1.4.3.)Kod pocztowy

96-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

0468642600

1.4.8.)Numer faksu

0468642602

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gminasochaczew@sochaczew.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sochaczew.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f48becee-f2e7-47fa-a618-4903a11d26db

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415424

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00102095

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kożuszki Parcel dz. nr 29 (obręb geodezyjny Kożuszki Parcel 0020) oraz w miejscowości Zosin dz. nr 1/40, 1/41, 1/6 (obręb geodezyjny Zosin 0034)
Nazwa zadania: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kożuszki Parcel dz. nr 29 (obręb geodezyjny Kożuszki Parcel 0020) oraz w miejscowości Zosin dz. nr 1/40, 1/41, 1/6 (obręb geodezyjny Zosin 0034) gm. Sochaczew na dł. 637,80 mb w tym PEHD Ø110x6,6mm L=633,80 m, PEHD PN10, Ø90x5,4mm, L=4,0 m. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje dokumentacja projektowa wykonana przez projektanta na którą składają się projekty budowlane oraz przedmiary.

3.9.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bronisławy dz nr ewid. 95/1, 95/12 (obręb: geodezyjny 0004 Bronisławy) oraz w miejscowości Altanka dz nr ewid. 112 (obręb geodezyjny 0001 Altanka).
Nazwa zadania: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bronisławy dz nr ewid. 95/1, 95/12 (obręb: geodezyjny 0004 Bronisławy) oraz w miejscowości Altanka dz nr ewid. 112 (obręb geodezyjny 0001 Altanka).
Projekt obejmuje wykonanie sieci wodociągowej z rur polietylenowych łączonych metodą zgrzewania typu PE100 SDR17 PN10 o średnicy Ø110x6,6mm o łącznej długości 485,40m i Ø110x6,6mm / DN80 o łącznej długości 5,20m wraz z hydrantami nadziemnymi DN80 i armaturą wodociągową. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje dokumentacja projektowa wykonana przez projektanta na którą składają się projekty budowlane oraz przedmiary. Zamawiający posiada zaświadczenie o braku sprzeciwu do zgłoszenia budowy robót z dnia 25.09.2025r

3.9.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FIRMA K2 KRYSTIAN KACZOROWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8241811744

4.3.4.)Miejscowość

BARCHÓW 60

4.3.5.)Kod pocztowy

07-130

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

99534,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00200455/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

99534,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 132 327 zł
Próbka: 76 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
364 807 zł3 215 297 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 850 490 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
364 807 zł
Mediana
1 132 327 zł
Górny kwartyl
3 215 297 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sochaczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sochaczew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.