Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”
Zamawiający Gmina Sochaczew (Sochaczew, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania Budowa gminnego przedszkola i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
08 kwietnia 2026
Termin ofert: 16 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
13 kwietnia 2026
- Wynik: wybrano wykonawców
16 czerwca 2026
2 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SOCHACZEW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750148526 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Warszawska 115 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sochaczew |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 96-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 46 864 26 00 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@sochaczew.org.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://sochaczew.org.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00195540 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-13 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00189623 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu, na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 514) 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: wykonał lub wykonuje (w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych): co najmniej dwie dostawy polegające na dostawie wraz z montażem wyposażenia wnętrza budynku szkolnego, przedszkolnego, żłobka, klubu dziecięcego o wartości minimum: • 150 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 1; • 30 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 2; • 25 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 3; • 10 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 4; • 5 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 5. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu, na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 514) 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) dla cz. 1 (SALE) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: wykonał lub wykonuje (w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych): co najmniej dwie dostawy polegające na dostawie wraz z montażem wyposażenia wnętrza budynku szkolnego, przedszkolnego, żłobka, klubu dziecięcego o wartości minimum: 150 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 1; b) dla cz. 2 (POZOSTAŁE), cz. 3 (SZATNIA), cz. IV (ŁAZIENKI) oraz cz. V (KUCHNIA) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: wykonał lub wykonuje (w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych): co najmniej dwie dostawy polegające na dostawie wraz z montażem wyposażenia wnętrza budynku użyteczności publicznej o wartości minimum: • 30 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 2; • 25 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 3; • 10 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 4; • 5 000,00 zł brutto – liczonej odrębnie dla każdej dostawy w zakresie części 5. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.