Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
306 900 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” – w ramach zadania zamontowane zostanie 10 lamp
    Wartość umowy
    99 000 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski” – w ramach zadania zamontowane zostaną 21 lampy
    Wartość umowy
    207 900 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

Zamawiający Gmina Załuski (Załuski, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Montaż lamp Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła,…”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski. Łączna wartość umów: 306 900 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ZałuskiZałuski, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
306 900 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski za łącznie 306 900,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Załuski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378545

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gminna 17

1.5.2.)Miejscowość

Załuski

1.5.3.)Kod pocztowy

09-142

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zaluski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zaluski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zaluski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Montaż lamp „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” i „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8608e383-6959-4719-8a69-34b2a5e2b044

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405630

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00011582/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Montaż lamp "Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska" i "Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306263

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIR.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

292642,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: „Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie sołectw Niepiekła, Kamienica-Wygoda, Szczytno, Załuski i Stare Wrońska” – w ramach zadania zamontowane zostanie 10 lamp.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

130000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2: „Montaż energooszczędnego oświetlenia na terenie Gminy Załuski” – w ramach zadania zamontowane zostaną 21 lampy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

229950,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56990,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5110290177

7.3.3)Ulica

Reymonta 9

7.3.4)Miejscowość

Siemiatkowo

7.3.5)Kod pocztowy

09-135

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119679,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

207900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

207900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5110290177

7.3.3)Ulica

Reymonta

7.3.4)Miejscowość

Siemiątkowo

7.3.5)Kod pocztowy

09-135

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

207900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Załuski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Załuski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 306 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski (Siemiatkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.