Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
160 596 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zestawów do pomiarów rzutu serca metodą termodylucji (PICCO) wraz z dzierżawą monitorów

Zamawiający Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o. (Żory, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zestawów do pomiarów rzutu serca metodą termodylucji (PICCO) wraz z dzierżawą…”, wybierając ofertę wykonawcy Getinge Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 160 596 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o.Żory, Śląskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
160 596 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Getinge Polska Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 160 596,00 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail