Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
161 003 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    73 696 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    87 307 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rok produkcji pojazdu, którym będzie świadczona usługa20%Czas na podstawienie pojazdu zastępczego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci do placówek oświatowych

Zamawiający Gmina Świlcza (Świlcza, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci do placówek oświatowych”, wybierając ofertę wykonawcy „SIGMA” s.c. Marek Kowal Mariusz Kowal. Łączna wartość umów: 161 003 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŚwilczaŚwilcza, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
161 003 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: „SIGMA” s.c. Marek Kowal Mariusz Kowal (część 1); Sigma S.C. Kowal Marek Kowal Mariusz (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 161 003,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Świlcza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582140

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świlcza

1.5.2.)Miejscowość

Świlcza

1.5.3.)Kod pocztowy

36-072

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@swilcza.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swilcza.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz dzieci do placówek oświatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e8db5c0-64be-4a5c-94c3-5f0c2968df9b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405409

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00056340/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem w miejscowości Bratkowice w roku szkolnym 2026/2027;

1.3.5 Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Świlcza do Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00361968

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGI.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

155796,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia w ramach części 1 jest świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem w miejscowości Bratkowice
w roku szkolnym 2026/2027.
4.2. Pod pojęciem dowóz dzieci (uczniów) rozumie się przywóz dzieci i młodzieży
z miejsca zamieszkania do szkoły i ich odwóz do miejsca zamieszkania wraz
z obsługą, która zapewni warunki bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania oraz przejazdu uczniów autobusem.
4.3. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz dzieci do:
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach, 36-055 Bratkowice 398;
Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach, 36-055 Bratkowice 606;
Przedszkola im. Jana Pawła II w Bratkowicach, 36-055 Bratkowice 407a;
Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Bratkowicach, 36-055 Bratkowice 150.
Dowóz dzieci z Bratkowic do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Bratkowicach na godz. 7.40, natomiast do pozostałych placówek oświatowych (Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach, Przedszkola im. Jana Pawła II w Bratkowicach
i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Bratkowicach) na godz. 8.00
(w ramach 1 kursu).
Odwóz dzieci z w/w placówek oświatowych: I kurs ok. godz. 13.25.
Trasa - dowóz (w ramach 1 kursu)
Rozpoczęcie dowozu uczniów ok. godz. 6.40 z przystanku autobusowego przy Szkoły Podstawowej
nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach; następnie przejazd przez kolejne przystanki: przystanek autobusowy RESTOL; przystanek autobusowy Pętla Zastawie I; przystanek autobusowy Zastawie II; przystanek autobusowy Bratkowice – Sitkówka; przystanek autobusowy Bratkowice - Piaski – dowiezienie uczniów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej
w Bratkowicach następnie powrót do przystanku autobusowego Bratkowice – Piaski i przystanku autobusowego Bratkowice – Sitkówka – dowiezienie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach; następnie przejazd przez kolejne przystanki: przystanek autobusowy Bratkowice – Dąbry; przystanek autobusowy Bratkowice – Zapole; przystanek autobusowy Dąbry – Pętla – dowiezienie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach; następnie przystanek autobusowy Bratkowice – Klepak - dowiezienie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach; następnie przejazd przez kolejne przystanki: przystanek autobusowy Czekaj – Pętla 1; przystanek autobusowy Czekaj - Pętla 2 – dowiezienie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach; następnie dowiezienie uczniów do Przedszkola im. Jana Pawła II w Bratkowicach
i Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach.
Trasa – odwóz (w ramach 1 kursu)
I kurs: rozpoczęcie odwozu uczniów: odbiór dzieci z Przedszkola im. Jana Pawła II w Bratkowicach
i przejazd do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach po odbiór dzieci; następnie przystanek autobusowy Pętla Zastawie II; przystanek autobusowy Pętla Zastawie I; przystanek autobusowy RESTOL; przystanek autobusowy Bratkowice – Klepak i przejazd do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach po odbiór dzieci; następnie przejazd przez kolejne przystanki: przystanek autobusowy Czekaj – Pętla 1; przystanek autobusowy Czekaj - Pętla 2; przystanek autobusowy przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Bratkowicach; przystanek autobusowy Bratkowice – Sitkówka; przystanek autobusowy Bratkowice
– Piaski; przystanek autobusowy przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Bratkowicach; przejazd do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej
w Bratkowicach po odbiór dzieci; następnie przejazd przez kolejne przystanki: przystanek autobusowy Bratkowice – Piaski; przystanek autobusowy Bratkowice – Sitkówka; przystanek autobusowy Bratkowice – Dąbry; przystanek autobusowy Bratkowice – Zapole; przystanek autobusowy Dąbry
– Pętla.
Prognozowana liczba uczniów do dowozu i odwozu do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach - 25; do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II
w Bratkowicach - 59; do Przedszkola im. Jana Pawła II w Bratkowicach - 8; do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Bratkowicach - 18.
Ogółem 110 uczniów.
Łączna dzienna liczba km na trasie (I dowóz i I odwóz) – 49 km.
4.4. Dodatkowe informacje:
Podane liczby uczniów są liczbami aktualnymi na dzień ogłoszenia o zamówieniu publicznym
i w trakcie roku szkolnego mogą ulec zmianie. Wykonawca zapewnia opiekę nad uczniami przewożonymi w czasie dowozu/odwozu ze szkoły. Z przewozów będą korzystać dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych. Weryfikację uczniów korzystających z przewozów wykonuje opiekun. Opiekunem uczniów nie może być kierowca autobusu.
4.5. Zamawiający wymaga, aby autobusy, którymi świadczona będzie usługa dowozu uczniów były
w pełni sprawne technicznie. Wykonawca w tym zakresie zobowiązany jest do przestrzegania przepisów określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r.
w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.).
4.6. Dowóz dzieci nie może odbywać się na zasadach linii regularnej. Wykonawca nie może łączyć przewozu uczniów z przewozami innych osób.
4.7. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana otrzyma kserokopię wykazu imiennego uczniów.
4.8. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia:
– w pełni sprawnych technicznie autobusów. Stan techniczny autobusów świadczących usługę musi zostać potwierdzony odpowiednimi dokumentami przeglądów technicznych. Każdy
z autobusów musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Dokumenty te powinny być okazane na każde żądanie Zamawiającego;
– odpowiednich warunków bezpieczeństwa, higieny i wygody przejazdów;
– przestrzegania ustalonego rozkładu czasowego i tras przejazdów;
– każdemu z uczniów miejsca siedzącego w autobusie;
– w przypadku awarii autobusu – podstawienie autobusu zapasowego, będącego w dyspozycji Wykonawcy;
– w każdym autobusie - osoby do sprawowania opieki nad przewożonymi uczniami tzw. „OPIEKUNA”
4.9. Do obowiązków osoby sprawującej opiekę wychowawczą nad uczniami będzie należało:
– sprawdzanie stanu liczbowego uczniów wewnątrz pojazdu;
– pilnowanie ładu i porządku przy wsiadaniu i zajmowaniu przez uczniów miejsc w autobusie;
– ustalenie sposobu porozumiewania się z kierowcą w czasie jazdy;
– zwracanie uwagi na właściwe zachowanie się uczniów w czasie przewozu;
– zapewnienie bezpiecznego wsiadania, wysiadania z pojazdu;
– w przypadku stwierdzenia sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu uczniów nie dopuszczenie do ich przewozu.
4.10. Dowóz dzieci będzie się odbywał w dni nauki szkolnej.
Zamawiający informuje, że w roku szkolnym 2026/2027 liczba dni objętych zamówieniem dowozu autobusem uczniów do placówek oświatowych wraz z opiekunem w miejscowości Bratkowice wynosi 188 dni.
4.11. W przypadku zmiany organizacji zajęć szkolnych polegającej na skróceniu godzin nauki (np. rekolekcje, święto szkoły itp. uroczystości) Wykonawca zostanie niezwłocznie powiadomiony przez dyrektora szkoły o zmianie terminu dowozu i odwozu uczniów (bądź rezygnacji z drugiego odwozu).
4.12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany:
1) liczby dowożonych uczniów wynikający z naturalnego ruchu w trakcie roku szkolnego (zmiana szkoły przez ucznia, itp.),
2) czasu dowozu i odwozu w zależności od rozkładu zajęć lekcyjnych.
4.13. Zamawiający finansuje jedynie przewóz dzieci zgodnie z trasami przejazdu autobusów określonymi dla poszczególnych części zamówienia. Zamawiający nie pokrywa kosztów dojazdu autobusów z bazy i na bazę Przewoźnika.
4.14. Każdy Wykonawca winien przeprowadzić wizję lokalną trasy - w celu uzyskania wszelkich informacji koniecznych do przygotowania oferty, szczególnie należy sprawdzić ilość kilometrów na poszczególnych trasach i dostosować ją do ilości dojeżdżających uczniów oraz posiadanego taboru, gdyż wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do wykonania umowy. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

59707,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia w ramach części 2 jest bezpieczny i punktualny dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Świlcza do Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu"
w Rzeszowie wraz z zapewnieniem przewożonym uczniom opieki w roku szkolnym 2026/2027.
5.2. Pod pojęciem dowóz należy rozumieć przewóz dzieci i młodzieży z miejsca zamieszkania do szkoły i placówki i z powrotem do miejsca zamieszkania. W czasie codziennego transportu dzieci Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie zapewnić stałą opiekę nad dziećmi
z uwzględnieniem ich potrzeb związanych z niepełnosprawnością.
5.3. Zamówienie obejmuje dowóz 12 uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Świlcza przez okres zaplanowanych 188 dni nauki szkolnej, w tym obejmuje:
1) dowóz 11 dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF
w Rzeszowie ul. Ofiar Katynia 1;
2) dowóz 1 dziecka niepełnosprawnego do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie przy ul. Klonowa 10A.
5.4. Dowóz będzie odbywał się w dni nauki szkolnej.
5.5. Dowóz i odwóz odbywał się będzie jednym kursem.
5.6. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz dzieci w tym dniu.
5.7. Trasa: łączna długość dziennej trasy wynosi 120 km (1 dowóz, 1 odwóz). Przebieg trasy:
1) Bratkowice: 4 dzieci,
2) Trzciana: 1 dziecko;
3) Świlcza: 5 dzieci;
4) Mrowla – 1 dziecko;
5) Dąbrowa – 1 dziecko;
Rzeszów do w/w placówek i z powrotem.
5.8. Kilometry liczone są od momentu zabrania pierwszego ucznia do momentu wysadzenia ostatniego.
5.9. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości dowożonych dzieci
w trakcie roku szkolnego. Zmiany mogą dotyczyć zmniejszenia liczby dowożonych osób spowodowanych np. chorobą lub zwiększenia liczby dowożonych dzieci np. w przypadku dołączenia innych dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy do placówek oraz czasu dowozu
i odwozu w zależności od rozkładu zajęć lekcyjnych. Po każdej zmianie Zamawiający w terminie 24 godzin od wprowadzenia zmiany, przedłoży Wykonawcy na piśmie aktualny wykaz uczniów.
5.10. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana otrzyma adresy i imienny wykaz uczniów niepełnosprawnych objętych dowozem do Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie, oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie.
5.11. Warunki techniczne: dowóz odbywać się będzie za pomocą środka transportu będącego własnością lub w dyspozycji Wykonawcy. Środek transportu winien być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Wykonawca musi posiadać aktualne i ważne zezwolenia/licencje na wykonywanie przewozu osób w zakresie objętym przedmiotem niniejszego zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz winien dysponować osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia do kierowania pojazdem.
5.12. W przypadku awarii środka transportowego Wykonawca zapewni zastępczy środek transportu,
w taki sposób, aby nie powodować opóźnień czasowych kursu.
5.13. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia:
1) sprawnego pojazdu wraz z kierowcą. Pojazd musi posiadać miejsce na złożony wózek inwalidzki. Siedzenia pasażerów winny być wyposażone w pasy bezpieczeństwa i wysokie oparcia lub oparcia z nagłówkami. Stan techniczny pojazdu świadczącego usługę musi zostać potwierdzony odpowiednimi dokumentami przeglądów technicznych. Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Dokumenty te powinny być okazane na każde żądanie Zamawiającego;
2) odpowiednich warunków bezpieczeństwa, higieny i wygody przejazdów;
3) każdemu z uczniów miejsca siedzącego;
4) w przypadku awarii pojazdu lub braku zdolności do świadczenia usług przez kierowcę lub opiekuna, Wykonawca jest zobowiązany we własnym zakresie zapewnić zastępstwo lub podstawić pojazd zastępczy;
5) w pojeździe opieki nad dziećmi w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz zachowanie szczególnego bezpieczeństwa w czasie przewozów uczniów oraz zapewni doprowadzenie dzieci przez opiekuna z samochodu do szkoły i ze szkoły do samochodu.
5.14. Do obowiązków opiekuna będzie należało:
1) odbieranie uczniów od rodziców/opiekunów prawnych spod domu lub miejsca zbiórki o ustalonej wcześniej godzinie i po odwiezieniu na zajęcia będzie przekazywał uczniów pod opiekę nauczyciela;
2) po zakończonych zajęciach odbieranie uczniów od nauczycieli w szkole
i po odwiezieniu pod dom przekazanie pod opiekę rodziców/prawnych opiekunów lub upoważnionych osób. Nie dopuszcza się przekazania ucznia w drodze powrotnej ze szkoły do domu osobą nieupoważnionym lub pozostawienia ucznia bez opieki;
3) zachowanie szczególnej dbałości o dobro ucznia w czasie jazdy oraz przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu;
4) w przypadku dziecka niepełnosprawnego ruchowo przenoszenie ucznia z samochodu do ośrodka i z powrotem.
5.15. Opiekunem może być tylko osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, sprawna fizycznie, nie karana, która przed dopuszczeniem do świadczenia opieki została przez Wykonawcę sprawdzona zgodnie z art. 21 ust.1-8 ustawy z dnia z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (t.j. Dz.U. 2024 poz. 560) (oświadczenie Wykonawcy)”;
5.16. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo przewożonych osób. Przed przystąpieniem do realizacji usługi Wykonawca ustali optymalny rozkład jazdy, mając na uwadze jak najkrótszy czas przebywania osób w podróży.
5.17. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu, w wyniku których nastąpi szkoda materialna, uszkodzenie ciała czy śmierć spowodowana działalnością Wykonawcy.
5.18. Zamawiający ma prawo do kontroli osób oraz pojazdu realizujących zamówieniem,
a także zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli stanu technicznego pojazdu oraz stanu trzeźwości kierowcy przez powołane do tego celu służby (Policja, Inspekcja Ruchu Drogowego).
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

96088,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73696,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73696,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73696,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
„SIGMA” s.c. Marek Kowal Mariusz Kowal

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mariusz Kowal

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

813-30-51-578

7.3.4)Miejscowość

Bratkowice

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73696,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87307,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94526,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87307,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Sigma S.C. Kowal Marek Kowal Mariusz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mariusz Kowal

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

813-30-51-578

7.3.4)Miejscowość

Bratkowice

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87307,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Świlcza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świlcza.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 161 003 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „SIGMA” s.c. Marek Kowal Mariusz Kowal (Bratkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.