Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
294 870 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 października 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 294 870 zł – 490 770 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji i rekojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej dróg w Gminie Tarczyn

Zamawiający Gmina Tarczyn (Tarczyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej dróg w Gminie Tarczyn”, wybierając ofertę wykonawcy MK-ENERGY REALIZACJA INWESTYCJI Michał Kamiński. Wartość umowy: 294 870 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina TarczynTarczyn, Mazowieckie (powiat Piaseczyński →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
294 870 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MK-ENERGY REALIZACJA INWESTYCJI Michał Kamiński (Kowala), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 294 870,11 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 294 870,11 zł do 490 770,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail