Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 746 600 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 746 600 zł – 2 041 475 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego poprzez budowę świetlicy wiejskiej z częścią remizową w miejscowości Telaki, gmina Kosów Lacki

Zamawiający Gmina Kosów Lacki (Kosów Lacki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Gajewski BOMAR 2. Wartość umowy: 1 746 600 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Kosów LackiKosów Lacki, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 746 600 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Gajewski BOMAR 2 (Sadowne), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 746 600,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 746 600,00 zł do 2 041 475,28 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOSÓW LACKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582049

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 20

1.5.2.)Miejscowość

Kosów Lacki

1.5.3.)Kod pocztowy

08-330

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 787 91 05

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

samorzad@kosowlacki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kosowlacki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kosowlacki.ezamawiajacy.pl/pn/kosowlacki/demand/305850/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego poprzez budowę świetlicy wiejskiej z częścią remizową w miejscowości Telaki, gmina Kosów Lacki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a27b0745-c0a9-4615-aa9c-ededa2d98bab

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405156

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00021886/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego poprzez budowę świetlicy wiejskiej z częścią remizową w miejscowości Telaki, gmina Kosów Lacki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372026/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.1.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1552221,94 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego poprzez budowę świetlicy wiejskiej z częścią remizową w miejscowości Telaki, gmina Kosów Lacki
Przedmiotem zadania jest budowa budynku świetlicy wiejskiej i garażu z instalacją gazową, naziemnym zbiornikiem na gaz płynny o poj. 2700 l i bezodpływowym zbiornikiem na nieczystości ciekłe o poj. 10 m3 na działce o nr ew.1033 położonej w m. Telaki, gm. Kosów Lacki.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 5 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1746600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2041475,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1746600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Gajewski BOMAR 2

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8241705172

7.3.3)Ulica

Łochowska 1A

7.3.4)Miejscowość

Sadowne

7.3.5)Kod pocztowy

07-180

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1746600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kosów Lacki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kosów Lacki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 746 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Gajewski BOMAR 2 (Sadowne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.