„Usługi noclegowe świadczone na potrzeby realizacji zajęć edukacyjnych organizowanych przez Filharmonię im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w Zawoi”
Zamawiający Filharmonia Im.karola Szymanowskiego w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi noclegowe świadczone na potrzeby realizacji zajęć edukacyjnych organizowanych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=738, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Zamiar zawarcia umowy
03 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zamiar zawarcia umowy
03 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
13 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | FILHARMONIA IM.KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KRAKOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 357077687 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Zwierzyniecka 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-103 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 126198724 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | fk@filharmonia.krakow.pl |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | fk@filharmonia.krakow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.filharmoniakrakow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e3ea1a8a-91ab-4621-acef-67c25c2f9d81 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405094 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00374547 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Usługi noclegowe świadczone na potrzeby realizacji zajęć edukacyjnych organizowanych przez Filharmonię im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w Zawoi” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi noclegowej wraz ze śniadaniem dla osób dorosłych prowadzących warsztaty edukacyjno-artystyczne realizowane w terminie 3–15 sierpnia 2026 roku w miejscowości Zawoja |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55130000-0 - Inne usługi hotelarskie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-08-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-08-03 do 2026-08-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Fundacją DPT Zawoja |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5521719860 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zawoja 1311 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zawoja |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-222 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2685,19 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00385119/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W trakcie realizacji warsztatów edukacyjnych zaistniała konieczność zapewnienia dodatkowych noclegów dla osób niezbędnych do prawidłowej realizacji zajęć warsztatowych. Osoby te są niezbędne do zapewnienia prawidłowego przebiegu oraz ciągłości realizowanych przez Filharmonię zajęć edukacyjnych. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wzrost kwoty wynagrodzenia Wykonawcy |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 370,37 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 3055,56 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →