Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
443 759 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa worków foliowych do segregacji odpadów komunalnych.

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. (Kleczew, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa worków foliowych do segregacji odpadów komunalnych”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.H.U. EUROPACK Przemysław Musiałowski. Wartość umowy: 443 759 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
443 759 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.H.U. EUROPACK Przemysław Musiałowski (Zberzyn 21A), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 443 759,40 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail