Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
814 497 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    184 430 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    261 470 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 632 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    72 696 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 155 zł
    6 ofert
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    199 115 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
36 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

Zamawiający Gmina Grodków (Grodków, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa…”, wybierając ofertę wykonawcy ITINET Robert Wojniusz. Łączna wartość umów: 814 497 zł. Złożono 36 ofert.

Zamawiający: Gmina GrodkówGrodków, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
814 497 zł
Liczba ofert
36 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ITINET Robert Wojniusz za łącznie 814 497,11 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 36 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grodków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412734

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 29

1.5.2.)Miejscowość

Grodków

1.5.3.)Kod pocztowy

49-200

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.7.)Numer telefonu

77 40 40 321

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pm@grodkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/proceeding/invitations/1314364

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków – etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bbb76deb-286a-4f8e-84eb-826c33ddc6d5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404956

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042854/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Oświetlenie uliczne w niektórych miejscowościach Gminy Grodków - etap III - Poprawa infrastruktury oświetleniowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00253235

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WR.ZP.271.1.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

940341,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Grodków:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

209060,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Jeszkotle:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

304280,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Lipowa:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

63383,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Lubcz:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

85809,58 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Mikołajowa:
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewody uziemiające i wyrównawcze w kanałach lub tunelach luzem (bednarka o przekroju do 120 mm2)
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

49793,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6: Budowa oświetlenia ulicznego w m. Starowice Dolne:
- montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- montaż zabezpieczenia wzdłużnego w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych
- układanie kabli o masie do 2.0 kg/m bezpośrednio na słupach betonowych
- kopanie rowów dla kabli w sposób mechaniczny w gruncie kat. III-IV
- przewierty mechaniczne dla rury o śr. do 100 mm pod obiektami
- ułożenie rur osłonowych z PCW o śr. do 140 mm
- układanie kabli o masie do 1.0 kg/m w rowach kablowych ręcznie
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych o masie do 300 kg
- montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie
- zasypywanie rowów dla kabli wykonanych mechanicznie w gruncie kat. III- IV
- montaż przewodów do opraw oświetleniowych - wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki przy wysokości latarń do 10 m
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupie
- zarobienie na sucho końca kabla 4-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych
- sprawdzenie i pomiar 1-fazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia
- badanie linii kablowej N.N.- kabel 4-żyłowy
- badania i pomiary instalacji uziemiającej (pierwszy pomiar)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba)
- sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (następna próba)
- obsługa geodezyjna
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w przedmiarach robót, dokumentacji projektowej, wzorze umowy oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

4.5.5.)Wartość części

228014,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

184429,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

299257,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

184429,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

184429,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

261469,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

434117,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

261469,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261469,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54631,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

101646,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54631,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54631,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72696,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115762,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72696,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72696,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42155,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91144,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42155,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42155,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199114,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

324856,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199114,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITINET Robert Wojniusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5961631715

7.3.3)Ulica

Anny Jagiellonki 6B/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-155

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199114,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 814 497 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ITINET Robert Wojniusz (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.