Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
505 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    98 044 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    108 460 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 922 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4obejmująca 1 trasę dowozu i odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Chmielniku: Trasa 1: Chmielnik – Zrecze Małe - Zrecze Chałupczańskie –Zrecze Duże – Łagiewniki - – Chmielnik (długość trasy 17 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 60 uczniów* i
    Wartość umowy
    91 746 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 429 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji w przypadku awarii autobusu30%Wiek autobusu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk. Łączna wartość umów: 505 600 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
505 600 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk za łącznie 505 600,06 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chmielnik

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009745

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Kościuszki 7

1.5.2.)Miejscowość

Chmielnik

1.5.3.)Kod pocztowy

26-020

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413543273

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@chmielnik.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chmielnik.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.chmielnik.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik
w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eee5df74-8997-44aa-9e54-2fb07ee48cff

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404790

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041648/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335596

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPS.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia, objętym niniejszym postępowaniem, jest realizacja przewozów szkolnych w okresie od 1 września 2026 roku do dnia 25 czerwca 2027 roku obejmujących dowóz uczniów do placówki oświatowej prowadzonej przez Gminę Chmielnik tj. Szkoły Podstawowej im. St. Żeromskiego w Chmielniku oraz odwozy na trasach niżej określonych.

Część I obejmująca 2 trasy dowozu i odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Chmielniku:
Trasa 1: Chmielnik – Miławka – Chomentówek - Sędziejowice - Chmielnik
(długość trasy 21km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 50 uczniów* i 2 odwozy 30+20 uczniów*);
Trasa 2: Chmielnik –Śladków Duży – Andrzejówka – Chmielnik
(długość trasy 11 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 40 uczniów* i 2 odwozy 20+20 uczniów*);
Razem około 96 km i 90 uczniów.

Warunki realizacji przedmiotu zamówienia:
a) Odwóz odbywa się po tych samych trasach, z taką samą ilością uczniów, o godzinach ustalonych z dyrektorami poszczególnych szkół.
b) Przewidywana liczba dni nauki w okresie zamówienia: 188 dni.
c) Uczniowie dowożeni będą w okresie trwania zajęć szkolnych od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w godzinach 655 – 755, a odwożeni w godzinach 1200 – 1615 (w podanych godzinach uczeń powinien wsiąść i wysiąść z autobusu). Zamawiający dopuszcza incydentalnie zmiany godzin dowozów uczniów wynikające z organizacji roku szkolnego.
O zmianach tych zamawiający poinformuje wykonawcę minimum 7 dni przed planowaną zmianą.
d) Wykonawca musi zapewnić odpowiednią ilość pojazdów przystosowanych do przewozu osób (uczniów), w pełni sprawnych technicznie i posiadających wymagane przepisami prawa atesty dopuszczające je do wykonywania usług polegających na przewozach osób.
e) Przed przystąpieniem do realizacji usługi dowozu uczniów do szkół Zamawiający zleci odpowiednim służbom kontrolę stanu technicznego autokarów.
f) Zamawiający stawia wymóg w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95:
Zamawiający w oparciu o art. 95 ustawy Pzp wymaga, aby przez cały okres realizacji usługi Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał na podstawie umowy o pracę osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 ) tj. wszystkich kierowców autobusów którzy będą realizować usługi przewozowe przy realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia.
Ilość pracowników niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia określa Wykonawca.

Dla udokumentowania zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę Wykonawca w terminie jednego tygodnia (7 dni) od podpisania umowy przedłoży Zamawiającemu wykaz (listę) pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem czynności jakie będą oni wykonywać.
Ponadto w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający jest uprawniony do kontroli przestrzegania w/w wymogu a Wykonawca zobowiązany do składania na każde żądanie dokumentów potwierdzających zatrudnienie i czynności realizowanych przez pracowników bezpośrednio wykonujących usługi dowozu uczniów:
- kopii umów o pracę osób, które świadczyć będą czynności na rzecz Zamawiającego lub
- dokumentów potwierdzających opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, które będzie mogło przyjąć postać zaświadczenia właściwego oddziału ZUS lub zanonimizowanych, z wyjątkiem imienia i nazwiska dowodów potwierdzających zgłoszenie pracownika przez pracodawcę do ubezpieczeń.

Obowiązki Wykonawcy:
a) Dowożenie uczniów autobusami sprawnymi technicznie, dopuszczonymi do ruchu według przepisów o ruchu pasażerskim i oznakowanymi stosownie do charakteru świadczonych przewozów.
b) Dobór ilości autobusów / pojazdów z odpowiednią ilością miejsc dla uczniów na poszczególnych trasach w sposób zapewniający prawidłową realizację przedmiotu zamówienia, tak aby zapewnić miejsce siedzące każdemu uczniowi.
Wykonawca ma możliwość realizacji dwóch tras jednym autokarem.
c) Przedłożenie szczegółowego rozkładu jazdy autobusów dowożących uczniów na poszczególnych trasach. Organizacja kolejności realizacji tras wskazanych w rozdziale IV. pkt. 2 SWZ oraz godziny ich realizacji po uzgodnieniu i zatwierdzeniu przez dyrekcję poszczególnych szkół.
d) Zabezpieczenie, w przypadku awarii autobusu, pojazdu zastępczego spełniającego w/w wymagania techniczne.
e) Odpowiedzialność za przewóz uczniów na zasadach obowiązujących w ruchu pasażerskim i określonych prawem przewozowym.
f) Przestrzeganie przepisów ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich oraz „Standardów Ochrony Małoletnich podczas ich dowożenia do jednostek oświatowych na terenie Gminy Chmielnik” stanowiących Załącznik nr 10 do niniejszej SWZ.

Wybrany wykonawca wraz z umową złoży stosowne oświadczenia stanowiące załączniki do umowy:
- Załącznik nr 2a umowy – Oświadczenie o zapoznaniu się ze Standardami Ochrony Małoletnich podczas przewozów z terenu Gminy Chmielnik,
- Załącznik nr 2b umowy – Oświadczenie wykonawcy / podwykonawcy o wypełnieniu obowiązków wskazanych w ustawie o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym
i ochronie małoletnich.
Uwaga: Pracownicy skierowani do realizacji przedmiotu umowy będą zobowiązani do złożenia swojemu pracodawcy informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii, lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego.
g) Nieodpłatne przewożenie opiekunów uczniów.
h) Kierowcy autokarów zobowiązani są do zgłaszania Zamawiającemu ewentualnych uszkodzeń pojazdów powstałych z winy pasażerów dowożonych do szkół w dniu powstania ewentualnej szkody. W przypadku niedotrzymania tego terminu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia.
i) Przestrzeganie zasady przewożenia osób postronnych tylko w sytuacji posiadania wolnych miejsc.
j) Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na warunkach określonych w postanowieniach umowy oraz zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Powiatowego Inspektora Sanitarnego i innych wytycznych organów państwowych i samorządowych, w szczególności w zakresie dezynfekcji i wymaganych odległości.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

86396,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II obejmująca 2 trasy dowozu i odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Chmielniku:
Trasa 1: Chmielnik – Przededworze – Jasień – Holendry –Samostrzałów- Chmielnik
(długość trasy 20 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 60 uczniów* i 2 odwozy 30+30 uczniów*)
Trasa 2: Chmielnik-Śladków Mały- Chmielnik
(długość trasy 9 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 60 uczniów i 2 odwozy 30 + 30 uczniów)
Razem około 87 km i 120 uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

92532,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III obejmująca 2 trasy dowozu i 1 trasę odwozu uczniów do/ze Szkoły Podstawowej w Chmielniku:
Trasa 1: Chmielnik -Kostera – Bugaj – Chmielnik (długość trasy 20 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 20 uczniów*, bez odwozu).
Trasa 2: Chmielnik- Wygoda Borzykowska – Borzykowa – Suskrajowice -Kotlice-Szyszczyce-Ciecierze - Chmielnik
(długość trasy 19 km, zamówienie obejmuje dowóz 50 uczniów, bez odwozu)
Trasa 3: Chmielnik – Ciecierze – Szyszczyce – Suskrajowice- Kotlice -Bugaj – Kostera – Wygoda Borzykowska - Borzykowa – Chmielnik (długość trasy 30 km, zamówienia obejmuje dwa odwozy 30 + 40 uczniów)
Razem około 99 km i 70 uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

92955,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV obejmująca 1 trasę dowozu i odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Chmielniku:
Trasa 1: Chmielnik – Zrecze Małe - Zrecze Chałupczańskie –Zrecze Duże – Łagiewniki -
– Chmielnik
(długość trasy 17 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz 60 uczniów* i 2 odwozy 30+30 uczniów*)
Razem około 51 km i 60 uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

80965,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V obejmująca 1 trasę dowozu i 2 trasy odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Chmielniku:
Trasa 1: Chmielnik (szkoła) – Kolonia Suchowolska – Ługi – Suchowola (szkoła) – Lipy – Lubania – Różanka – Lipy – Suchowola (szkoła)– Kolonia Suchowolska - Chmielnik (szkoła).
( długość trasy 20 km, zamówienie obejmuje 1 dowóz - 60 uczniów*)
Trasa 2: Chmielnik (szkoła) – Suchowola (szkoła) – Lipy – Różanka – Lubania - Lipy – Suchowola (szkoła) – Ługi – Kolonia Suchowolska – Chmielnik (szkoła)
(długość trasy 20 km, zamówienie obejmuje 2 odwozy 30 + 30 uczniów*)
Razem około 60 km i 60 uczniów.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

87420,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98043,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

288768,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98043,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551660913

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 46,

7.3.4)Miejscowość

Pierzchnica

7.3.5)Kod pocztowy

26-015

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98043,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108459,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

261696,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

108459,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551660913

7.3.3)Ulica

Szkolna 46

7.3.4)Miejscowość

Pierzchnica

7.3.5)Kod pocztowy

26-015

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108459,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

103921,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

297792,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103921,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551660913

7.3.3)Ulica

Szkolna 46

7.3.4)Miejscowość

Pierzchnica

7.3.5)Kod pocztowy

26-015

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103921,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91745,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153408,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91745,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551660913

7.3.3)Ulica

Szkolna 46

7.3.4)Miejscowość

Pierzchnica

7.3.5)Kod pocztowy

26-015

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91745,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

103428,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103428,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551660913

7.3.3)Ulica

Szkolna 46

7.3.4)Miejscowość

Pierzchnica

7.3.5)Kod pocztowy

26-015

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103428,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chmielnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chmielnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 505 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk (Pierzchnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.