Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać

Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GaćGać, Podkarpackieopublikowano 24 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GAĆ

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900648

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

275

1.4.2.)Miejscowość

Gać

1.4.3.)Kod pocztowy

37-207

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_gac@gac.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gac.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf88acda-ed32-40f1-b1e9-24fb2365eea7

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404618

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276277

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1a
do SWZ w tym:
- serwer – szt. 1
- przełącznik sieci LAN Core – szt. 1
- przełącznik sieci LAN IDF – szt. 1
- firewall z systemem logów – szt. 1
- NAS – szt. 1
- oprogramowanie do backupu– szt. 1
- serwerowy system operacyjny – szt. 1
- licencje dostępowe CAL – szt. 30
- system EDR-XDR – szt. 40
- oprogramowanie do monitorowania i zarządzania urządzeniami i siecią IT – szt. 40
- UPS – szt.1
- instalacja, konfiguracja, wdrożenie. – szt. 1

3.8.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.9.)Dodatkowy kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

48821000-9 - Serwery sieciowe

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48219700-3 - Pakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnego

48620000-0 - Systemy operacyjne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

E-SERVICE Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:8130139539

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

247584,24 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00321090/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-07-30

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Nieistotny charakter zmiany

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W terminie realizacji umowy podano termin realizacji -60 dniowy.
Jednakże po dogłębnym obliczeniu terminu, w umowie w której zapisano datę 30.08.2026, skorygowano ją do poprawnej tj. 29.08.2026.
Wprowadzono również poprawne dane do rozliczenia faktury KSeF.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gać prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gać.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.