Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów teleinformatycznych zapewniających reakcję na zagrożenia cyberbezpieczeństwa w ramach obszaru technicznego dla Gminy Gać
Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zakup sprzętu i systemów…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
03 czerwca 2026
Termin ofert: 16 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
09 czerwca 2026
- Zmiana ogłoszenia
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 lipca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
24 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
26 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA GAĆ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650900648 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 275 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gać |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-207 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug_gac@gac.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gac.biuletyn.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00280777 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-09 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00276277 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.5. | Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej Przed zmianą | 1. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320278. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: 1) w zakresie związanym z przedmiotem zamówienia: - Pani Barbara Matyja 16 641 14 29 wew. 29 lub 16 888 98 29 2) w zakresie związanym z realizacją procedury o udzielenie zamówienia - Pani Justyna Sokół tel. 16 641 14 29 wew. 35 lub 16 888 98 35 2. Komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym, a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja ustna dopuszczalna jest w odniesieniu do informacji, które nie są istotne, w szczególności nie dotyczą ogłoszenia o zamówieniu lub SWZ, a także ofert. Po zmianie: 1. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322594 Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: 1) w zakresie związanym z przedmiotem zamówienia: - Pani Barbara Matyja 16 641 14 29 wew. 29 lub 16 888 98 29 2) w zakresie związanym z realizacją procedury o udzielenie zamówienia - Pani Justyna Sokół tel. 16 641 14 29 wew. 35 lub 16 888 98 35 2. Komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym, a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja ustna dopuszczalna jest w odniesieniu do informacji, które nie są istotne, w szczególności nie dotyczą ogłoszenia o zamówieniu lub SWZ, a także ofert. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-12 10:00 Po zmianie: 2026-06-15 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-12 10:20 Po zmianie: 2026-06-15 10:20 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-11 Po zmianie: 2026-07-14 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.