Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do Szkół na terenie Gminy Gomunice w roku szkolnym 2024/2025, 2025/2026
Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Gomunicach (Gomunice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do Szkół na terenie Gminy Gomunice…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=244, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
03 października 2024
Termin ofert: 11 października 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 listopada 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W GOMUNICACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 389268830 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Armii Krajowej 32 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gomunice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-545 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 44/6842485 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 44/6842468 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | cuw@gomunice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gomunice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-9a8010f2-9fdc-4fdd-86df-2298c57b0c59 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00404252 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00527849 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do Szkół na terenie Gminy Gomunice w roku szkolnym 2024/2025, 2025/2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół na terenie Gminy Gomunice, tj. Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Gomunicach oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Chrzanowicach w roku szkolnym 2024/2025, 2025/2026, bez miesięcy wakacyjnych. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-10-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-11-01 do 2026-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Marek Płomiński Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe "Płomiński" |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7720008312 |
| 4.3.3.) | Ulica | Dworcowa |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kletnia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 97-545 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 407700,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00609884/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | zmiana cen biletów |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zmiana cen jednostkowych biletów przy niższej niż szacowana liczbie faktycznie zamawianych biletów |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 58891 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 428412,61 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.