Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
414 092 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 10 września 2026 do 13 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa organizacji finałowych zawodów ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Pracowników KRUS".

Zamawiający Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa organizacji finałowych zawodów ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady…”, wybierając ofertę wykonawcy Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie. Wartość umowy: 414 092 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
414 092 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie (Władysławowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 414 092,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 września 2026 r. do 13 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012513262

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wyczółkowskiego 22

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-092

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

52 341 52 61

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bydgoszcz@krus.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/krus

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne rolnicze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa organizacji finałowych zawodów ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Pracowników KRUS".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca573551-2dd1-4b57-816f-c94fbf9014c7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404184

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00118474/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługa organizacji finałowych zawodów ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Pracowników KRUS"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

"Art. 214 1. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
5) ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.”
W prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie podstawowym została złożona tylko jedna oferta. Oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Pzp (tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 793) unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.
W związku z tym, że termin przeprowadzenia zawodów finałowych zawodów ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Pracowników KRUS" został wyznaczony na 10-13.09.2026 r. istnieje pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia - zawarcia umowy.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-ea37ed1f-8a63-456c-ab6c-ce36cfedaf77

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

0200-OP.261.2.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

360000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji zawodów sportowych finałowych ”XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Pracowników KRUS" wraz z usługą wynajmu lokalu w zakresie bazy noclegowej z wyżywieniem oraz wynajmu obiektów sportowych z obsługą sędziowską i medyczną.
Usługa kompleksowa obejmuje pełną obsługę noclegową, gastronomiczną i sportowo-rekreacyjną dla grupy ok. 270 osób.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

414092,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010273950

7.3.3)Ulica

Żeromskiego 52

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

W dniu podpisania umowy Wykonawca nie wskazał nazw firm podwykonawców.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

414092,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-10 do 2026-09-13

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 414 092 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92610000-0 (Usługi świadczone przez ośrodki sportowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie (Władysławowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.