ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wynajem hali namiotowej przeznaczonej do zadaszenia lodowiska na terenie Placu Zebrań Ludowych, ul. Gen. A. Giełguda, 80-203 Gdańsk

Zamawiający Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Wynajem hali namiotowej przeznaczonej do zadaszenia lodowiska na terenie Placu Zebrań…”. Termin składania ofert minął 1 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 700 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gdański Archipelag KulturyGdańsk, Pomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
700 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
1 września 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 1 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wynajem hali namiotowej przeznaczonej do zadaszenia lodowiska na terenie Placu Zebrań Ludowych, ul. Gen. A. Giełguda, 80-203 Gdańsk.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 700 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 58% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gdański Archipelag Kultury

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000282984

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworcowa 9

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-026

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

583066676

1.5.8.)Numer faksu

izabela.ryba@gak.gda.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

izabela.ryba@gak.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gak.gda.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wynajem hali namiotowej przeznaczonej do zadaszenia lodowiska na terenie Placu Zebrań Ludowych, ul. Gen. A. Giełguda, 80-203 Gdańsk

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7cb221b3-4863-4b00-9146-bb815d61d658

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404163

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030757/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Wynajem hali namiotowej o wymiarach 40m x 70m wraz z montażem i demontażem na potrzeby Gdańskiego Lodowiska

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7cb221b3-4863-4b00-9146-bb815d61d658

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia reguluje Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia dostępny na stronie https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Na potrzeby realizacji niniejszego postępowania i zawarcia umowy Strony jako niezależni administratorzy danych osobowych udostępniać będą sobie nawzajem dane osobowe swoich reprezentantów lub przedstawicieli wskazanych w niniejszym postępowaniu oraz innych osób w związku z jego realizacją w zależności od potrzeb wynikających z niniejszego postępowania i postanowień umowy, obejmujące następujące kategorie danych: dane identyfikacyjne (m.in. imię i nazwisko, stanowisko), kontaktowe (m.in. służbowy adres e-mail, służbowy numer telefonu, miejsce wykonywania pracy).
2. Strony zobowiązują się do poinformowania osób wymienionych w ust. 1 w terminie najpóźniej miesiąca po pozyskaniu danych osobowych lub przy pierwszej komunikacji z osobą, której dane dotyczą o konieczności przekazania ich danych na potrzeby realizacji niniejszego postępowania i postanowień Umowy, wypełnią obowiązek informacyjny w imieniu drugiej Strony, w tym poinformują o celu i zakresie przekazania danych, wskazanych w niniejszej klauzuli informacyjnej oraz źródle pozyskania danych osobowych.
3. Każda ze Stron zobowiązuje się do zabezpieczenia danych osobowych poprzez podjęcie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych wymaganych obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, jak też ponosi wszelką odpowiedzialność za szkody wyrządzone w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
4. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z czynnościami niniejszego postępowania oraz zawarciem i realizacją Umowy (art. 6 lit. b RODO), jej obsługą oraz ewentualnym dochodzeniem lub odpieraniem roszczeń z niej wynikających, jak też w związku z wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Stronie.
5. Podstawą prawną przetwarzania przez Stronę danych osobowych drugiej Strony w celach wskazanych powyżej jest:
a. wypełnianie obowiązków prawnych ciążących na Stronie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO związanych m.in.:
i. z przepisami podatkowymi oraz przepisami o rachunkowości,
ii. realizacją żądań organów ścigania i na potrzeby postępowań sądowych, w przypadku zwrócenia się z żądaniem udostępnienia danych przez odpowiednie organy,
b. przetwarzanie danych osobowych niezbędne w celu realizacji Umowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b);
c. przetwarzanie danych osobowych w oparciu o prawnie uzasadniony interes Strony zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO, polegający na:
i. archiwizacji będącej realizacją prawnie uzasadnionego interesu polegającego na zabezpieczeniu informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, jak również na potrzeby ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
c.d.n.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

6. Dane osobowe otrzymane od drugiej Strony mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców:
a. podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Strony, w tym m.in. obsługującym systemy informatyczne wykorzystywane na potrzeby realizacji niniejszego postępowania i umowy, świadczącym usługi księgowe, archiwizacyjne, serwisowe,
b. podmiotom świadczącym usługi na rzecz danej Strony, w tym firmom kurierskim i pocztowym (w związku z koniecznością dokonania zawiadomień określonych niniejszym postępowaniu i w umowie), doradcom prawnym i finansowym oraz audytorom Stron (w związku ze świadczeniem usług doradztwa przy zawarciu, wykonaniu i egzekucji roszczeń wynikających z umowy), przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy ze Stroną i wyłącznie zgodnie z jej poleceniami. Dane mogą być także udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie prawa, w tym organom administracji skarbowej.
7. Dane przetwarzane będą przez czas trwania postępowania oraz realizacji umowy, a po jej zakończeniu przez czas związany z wygaśnięciem roszczeń związanych z umową oraz przez czas zastrzeżony przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi i przepisami dotyczącymi sprawozdawczości finansowej.
8. Każda osoba, której dane osobowe zostaną udostępnione pomiędzy Stronami w związku z prowadzonym postępowaniem, zawarciem i realizacją Umowy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją, w przypadku, kiedy Strona przetwarza dane w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes. Sprzeciw taki można wyrazić w dowolnym momencie kierując korespondencję za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub pisemnie na adres: daneosobowe@gak.gda.pl
9. Każda osoba ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Dane osobowe nie będą profilowane i nie będą służyły zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP06/2026/GAK

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

700000,00 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wynajem hali namiotowej wraz z wyposażeniem oraz usługą transportu, montażu, uruchomienia i demontażu, przeznaczonej do zadaszenia lodowiska na terenie Placu Zebrań Ludowych, ul. Gen. A. Giełguda, 80-203 Gdańsk.
Hala będzie użytkowana w okresie jesienno-zimowym jako zadaszenie ogólnodostępnego lodowiska rekreacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik do SWZ nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-10-12 do 2027-04-08

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

CENA USŁUGI - waga 100% = 100 pkt
a) Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie przedstawionych wyżej kryteriów oraz ich wag.
b) Oferty oceniane będą punktowo, 1% = 1 pkt. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za powyższe kryteria według następujących zasad:

cena usługi: CENA = Cena oferowana minimalna brutto x 100 %
Cena badanej oferty brutto
Maksymalną ilość punktów w tym kryterium - 100 pkt. - otrzyma oferta z najniższą ceną brutto. Punktacja będzie obliczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

1. Zamówienia udziela się Oferentowi, który zaoferował najniższą cenę.
2. Zamawiający ofercie o najniższej cenie przyzna 100 punktów.
3. Pozostali Wykonawcy otrzymają proporcjonalnie mniej punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.W ramach postępowania wyklucza się możliwość udzielenia zamówienia podmiotom

a) powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym, b) wykluczonym na podstawie ustawy wykluczającej . 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: a) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności , jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, b) posiadania wiedzy i doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia, c) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, d) sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia. 3. Przedstawienia dokumentów stwierdzających, że osoby posiadają uprawnienia zawodowe, niezbędne do podjęcia i wykonania niniejszego zamówienia. 4. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć: a) wypełniony i podpisany - Załącznik do SWZ Nr 2 Formularz ofertowy Wykonawcy, b) oświadczenie o braku powiązań osobowych i kapitałowych z Zamawiającym - Załącznik do SWZ nr 4, c) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z ustawy o przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę - Załącznik do SWZ nr 3, d) upoważnienie (pełnomocnictwo) do podpisania oferty, podpisane przez osobę figurującą we właściwym dokumencie rejestrowym (lub innym dokumencie), jako posiadającą uprawnienia do reprezentowania Wykonawcy (w przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik) e) w przypadku składania oferty wspólnej – pełnomocnictwo dla osoby reprezentującej Wykonawców składających ofertę wspólnie Załącznik do SWZ nr 5 Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 5. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości. Dokument, o którym mowa powyżej, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Nie

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Załącznik do SWZ nr 2

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Załącznik do SWZ nr 3 i 4

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Załącznik do SWZ nr 2

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

DO OFERTY NALEŻY ZAŁĄCZYĆ:
1. aktualną informację z KRS lub zaświadczenie z CEiDG,
2. oświadczenie stanowiące Załącznik do SWZ nr 3,
3. oświadczenie stanowiące Załącznik do SWZ nr 4,
4. oświadczenie stanowiące Załącznik do SWZ nr 5 (jeżeli dotyczy),
5. Klauzulę informacyjną stanowiącą Załącznik do SWZ nr 7,
6. dokumentację techniczną hali (obliczenia statyczne, rysunki techniczne),
7. certyfikaty i atesty materiałowe (w szczególności trudnopalności poszycia),
8. instrukcję eksploatacji i bezpieczeństwa,
9. instrukcję bezpieczeństwa pożarowego,
10.. po wyłonieniu Wykonawcy z najkorzystniejszą ofertą - kopię polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, obejmującej odpowiedzialność za szkody na osobie lub mieniu powstałe w związku z wadami konstrukcyjnymi, technicznymi lub prawnymi Hali namiotowej oraz jej wyposażenia, a także za szkody wynikające z niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków wynikających z umowy, na łączną sumę gwarancyjną netto nie niższą niż wartość wskazana w Formularzu ofertowym.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Załącznik do SWZ nr 5

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-01 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-01 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39522530-1Namioty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 490 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 200 zł476 059 zł
Rozstęp międzykwartylowy
324 859 zł
Źródło próbki
CPV 39522530· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
151 200 zł
Mediana
268 490 zł
Górny kwartyl
476 059 zł
Ten przetarg (700 000 zł) znajduje się w górnym kwartylu planowanych budżetów.
75% podobnych postępowań ma niższy budżet. Prawdopodobnie większy zakres lub wyższe wymagania. +161% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 01.09.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gdański Archipelag Kultury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 700 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39522530-1 (Namioty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.