Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 777 695 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 777 695 zł – 3 435 260 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Godków - Kaliska - Chojna - Etap IV

Zamawiający Gmina Chojna (Chojna, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Godków - Kaliska - Chojna - Etap IV”, wybierając ofertę wykonawcy Dankom Daniek Błażkiewicz. Wartość umowy: 2 777 695 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ChojnaChojna, Zachodniopomorskie (powiat Gryfiński →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 777 695 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dankom Daniek Błażkiewicz (Lisie Pole), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 777 695,07 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 777 695,07 zł do 3 435 260,21 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chojna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684574

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 4

1.5.2.)Miejscowość

Chojna

1.5.3.)Kod pocztowy

74-500

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@chojna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.chojna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2308a6fb-d93f-4db6-bb48-60a30a6b24cc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Godków - Kaliska - Chojna - Etap IV

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2308a6fb-d93f-4db6-bb48-60a30a6b24cc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404034

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00105225/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Godków - Kaliska - Chojna - Etap IV

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00274728

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DIR.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Godków – Kaliska – Chojna (Etap IV) na odcinku od km 0+000 do km 0+750 w obrębie Godków. Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni, poboczy, ciągu pieszego, zjazdów, kanalizacji deszczowej wraz z wpustami ulicznymi, ścieku przykrawężnikowego, robót ziemnych i odwodnieniowych, regulację istniejącej infrastruktury technicznej, wykonanie oznakowania drogowego oraz robót wykończeniowych i porządkowych. Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2777695,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3435260,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2777695,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dankom Daniek Błażkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8581578212

7.3.4)Miejscowość

Lisie Pole

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2777695,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chojna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chojna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 777 695 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dankom Daniek Błażkiewicz (Lisie Pole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.