Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
88 560 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
do 26 września 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 88 560 zł – 155 903 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Adaptacja Gminy Naruszewo do zmian klimatu poprzez montaż na terenie gminy lamp energooszczędnych z własnym źródłem zasilania

Zamawiający Gmina Naruszewo (Naruszewo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Adaptacja Gminy Naruszewo do zmian klimatu poprzez montaż na terenie gminy lamp…”, wybierając ofertę wykonawcy 3D Sp. z.o.o. Wartość umowy: 88 560 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina NaruszewoNaruszewo, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
88 560 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 3D Sp. z.o.o. (ZIELONKA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 88 560,00 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 88 560,00 zł do 155 902,50 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NARUSZEWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378278

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

19A

1.5.2.)Miejscowość

Naruszewo

1.5.3.)Kod pocztowy

09-152

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

236631051

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@naruszewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.naruszewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/naruszewo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Adaptacja Gminy Naruszewo do zmian klimatu poprzez montaż na terenie gminy lamp energooszczędnych z własnym źródłem zasilania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f67e2d26-fc02-4a08-b1c8-94e2f00dda35

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403881

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00018565/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Adaptacja Gminy Naruszewo do zmian klimatu poprzez montaż na terenie gminy lamp energooszczędnych z własnym źródłem zasilania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294040

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RSG.271.2.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

195085,62 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest dostawa i montaż na terenie Gminy Naruszewo 15 szt. lamp energooszczędnych z własnym źródłem zasilania (lampy hybrydowe z oprawami LED wyposażone
w panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe).
Szczegóły zawarte zostały w projekcie umowy nr RSG.272.2.5.2026.oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155902,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3D Sp. z.o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540311321

7.3.3)Ulica

Gruszowa 2

7.3.4)Miejscowość

ZIELONKA

7.3.5)Kod pocztowy

86-005

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Naruszewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Naruszewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 88 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: 3D Sp. z.o.o. (ZIELONKA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.