Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
273 948 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 273 948 zł – 274 952 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena85%Okres gwarancji na montaż urządzenia5%Potencjał kadrowy5%Diagnostyka i naprawa gwarancyjna zepsutego ciepłomierza5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana ciepłomierzy w lokalach gminnych, objętych zarządem ZZK

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana ciepłomierzy w lokalach gminnych, objętych zarządem ZZK”, wybierając ofertę wykonawcy Beata Pajdowska WODMAR. Cena wybranej oferty: 273 948 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
273 948 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Beata Pajdowska WODMAR (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 273 948,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 273 948,00 zł do 274 951,56 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail