Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 393 502 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 304 809 zł – 1 398 510 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 6,8% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa zasilania dwóch serwerowni o dodatkowe (rezerwowe) instalacje zasilające w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6 w Warszawie

Zamawiający Sąd Najwyższy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa zasilania dwóch serwerowni o dodatkowe (rezerwowe) instalacje zasilające w…”, wybierając ofertę wykonawcy SK Technologie Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 393 502 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd NajwyższyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 393 502 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SK Technologie Sp. z o.o. (Wołomin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 393 502,09 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 304 808,60 zł do 1 398 510,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SĄD NAJWYŻSZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000224

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Krasińskich 2/4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-951

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@sn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76d763cd-70df-4d43-ac7c-bf5ab0080413

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa zasilania dwóch serwerowni o dodatkowe (rezerwowe) instalacje zasilające w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-76d763cd-70df-4d43-ac7c-bf5ab0080413

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403843

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00127472/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rozbudowa zasilania serwerowni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00275938

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KPP I.2611.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1393665,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu rozbudowy zasilania dwóch serwerowni o dodatkowe (rezerwowe) instalacje zasilające w Kompleksie Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6, zgodnie z Dokumentacją techniczną (Załącznik Nr 1a do SWZ), Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik Nr 1b do SWZ), przedmiarem robót (Załącznik Nr 1c do SWZ) oraz projektowanymi postanowieniami Umowy (Załącznik Nr 7 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1304808,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1398510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1393502,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SK Technologie Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 1251575342

7.3.3)Ulica

ul. Zimowa 8

7.3.4)Miejscowość

Wołomin

7.3.5)Kod pocztowy

05-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Roboty budowlane (zakres) - PRIMIER Justyna Dziarnowska, ul. Meissnera 10/45, 03-982 Warszawa (nazwa podwykonawcy).

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1393502,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

1) Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania przedmiotu umowy w terminie do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednakże nie później niż do dnia 20 listopada 2026 r.
2) W dniu 24.07.2026 r. firma „ELINSTAL” ŁAPKIEWICZ I SYN Sp. J., ul. Krasińskiego 93, 05-080 Izabelin odmówiła podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie.
3) W związku z odmową podpisania umowy Zamawiający po ponownej ocenie ofert za ofertę najkorzystniejszą uznał ofertę Wykonawcy: SK Technologie Sp. z o.o., ul. Zimowa 8, 05-200 Wołomin. Wyżej wymieniona oferta spełniała warunki określone w Specyfikacji warunków zamówienia, nie podlegała odrzuceniu oraz zgodnie z kryteriami określonymi w SWZ podlegała na podstawie art. 239 ust. 2 w zw. z art. 263 Ustawy wyborowi jako oferta najkorzystniejsza.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
369 301 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
102 500 zł927 633 zł
Rozstęp międzykwartylowy
825 133 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
102 500 zł
Mediana
369 301 zł
Górny kwartyl
927 633 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).