Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
322 949 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 322 949 zł – 419 216 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”

Zamawiający Gmina Oporów (Oporów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły…”, wybierając ofertę wykonawcy New Life Property Sp. o.o.z. Wartość umowy: 322 949 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina OporówOporów, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
322 949 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lipca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy New Life Property Sp. o.o.z (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 322 949,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 322 949,00 zł do 419 215,66 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OPORÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015804

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Oporów 25

1.5.2.)Miejscowość

Oporów

1.5.3.)Kod pocztowy

99-322

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 24 383 11 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@oporow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.oporow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b85d91b-7542-42bd-98e9-ea096c4629d6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b85d91b-7542-42bd-98e9-ea096c4629d6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403764

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00144443/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

3.6. Zadanie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 na podstawie projektu FELD.08.07-IZ.00-0219/25 - Szkoła Podstawowa w Szczycie to świat nowoczesnych technologii.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323571

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

G.271.04.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

262560,17 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Szczycie, gm. Oporów (Adres dostawy: Szczyt 6A, 99-311 Bedlno (łódzkie, kutnowski, Oporów)). Zakres zadania obejmuje: Zakup wyposażenia do gabinetu terapeutyczno logopedycznego, Zakup wyposażenia do pracowni cyfrowej, Zakup wyposażenia do pracowni językowej, Zakup wyposażenia do Gabinetu terapii SI, Zakup wyposażenia do świetlicy szkolnej, Zakup pomocy dydaktycznych do zajęć z kodowania, Zakup pomocy dydaktycznych do zajęć z j. angielskiego, Zakup pomocy dydaktycznych do zajęć z przyrody i zajęć cyfrowych, Zakup wyposażenia do pracowni cyfrowej (oprogramowanie).
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ oraz warunki określone w wzorze (projekcie) umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39173000-5 - Meble do przechowywania

39162000-5 - Pomoce naukowe

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

30213000-5 - Komputery osobiste

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

322949,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

419215,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

322949,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

New Life Property Sp. o.o.z

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

7.3.3)Ulica

Nowogrodzka

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-014

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

322949,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Oporów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oporów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 322 949 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: New Life Property Sp. o.o.z (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.