Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
14 330 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 14 330 zł – 97 416 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

przeprowadzenie badania naukowego – preferencje społeczeństwa na tle zmian społeczno-gospodarczych (etap III).

Zamawiający Uniwersytet Szczeciński (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „przeprowadzenie badania naukowego – preferencje społeczeństwa na tle zmian…”, wybierając ofertę wykonawcy Biostat sp. z o.o. Wartość umowy: 14 330 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet SzczecińskiSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
14 330 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 czerwca 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biostat sp. z o.o. (Rybnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 14 329,50 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 14 329,50 zł do 97 416,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail