Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
381 300 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup serwera, macierzy wraz z oprogramowaniem do wykonywania kopii bezpieczeństwa, serwera NAS w ramach Projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd

Zamawiający Gmina Baranów (Baranów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup serwera, macierzy wraz z oprogramowaniem do wykonywania kopii bezpieczeństwa,…”, wybierając ofertę wykonawcy NOWA SYSTEM Białobrzeski Mirosław. Wartość umowy: 381 300 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BaranówBaranów, Wielkopolskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
381 300 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NOWA SYSTEM Białobrzeski Mirosław (Toruń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 381 300,00 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BARANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855529

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 21

1.5.2.)Miejscowość

Baranów

1.5.3.)Kod pocztowy

63-604

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627410000

1.5.8.)Numer faksu

627410005

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@baranow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.baranow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abe80240-a522-4ad2-bb74-f3c2cccd9ca5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup serwera, macierzy wraz z oprogramowaniem do wykonywania kopii bezpieczeństwa, serwera NAS w ramach Projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-abe80240-a522-4ad2-bb74-f3c2cccd9ca5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00012625/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup serwera, macierzy wraz z oprogramowaniem do wykonywania kopii bezpieczeństwa, serwera NAS w ramach Projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane przy udziale środków z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353129

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GP.ZP.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup serwera, macierzy wraz z oprogramowaniem do wykonywania kopii bezpieczeństwa, serwera NAS w ramach Projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd.





Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący II Część SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

48823000-3 - Serwery plików

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

381300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

381300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

381300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOWA SYSTEM Białobrzeski Mirosław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9561318359

7.3.3)Ulica

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15A/88

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

381300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Baranów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baranów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 381 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48823000-3 (Serwery plików). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NOWA SYSTEM Białobrzeski Mirosław (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.