Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
494 460 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa 2 szt. nowych samochodów dostawczych do DMC 3,5 t z zabudową samowyładowczą”

Zamawiający Zuk Puławy Sp. z o.o. (Puławy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa 2 szt. nowych samochodów dostawczych do DMC 3,5 t z zabudową…”, wybierając ofertę wykonawcy Truck Nord Center Sp. z o.o. Wartość umowy: 494 460 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zuk Puławy Sp. z o.o.Puławy, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
494 460 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Truck Nord Center Sp. z o.o. (Gdańsk), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 494 460,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZUK PUŁAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430840684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Składowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Puławy

1.5.3.)Kod pocztowy

24-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

81 886 87 68

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zuk.pulawy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zuk.pulawy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zuk-pulawy.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa 2 szt. nowych samochodów dostawczych do DMC 3,5 t z zabudową samowyładowczą”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5cefdbca-62c9-45c2-b41c-864efbc26750

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403547

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346441

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/ZUK/07/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

360000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Zakup i dostawa 2 szt. nowych samochodów dostawczych do DMC 3,5 t z zabudową samowyładowczą. 2.Wszelkie koszty wykonania zamówienia, w szczególności koszty poniesione w związku z wyprodukowaniem bądź zakupem, transportem przedmiotu dostawy, jego przekazaniem Zamawiającemu, uruchomieniem, szkoleniem personelu Zamawiającego oraz koszty prób i sprawdzeń przeprowadzone w trakcie odbioru w miejscu dostawy będą w całości poniesione przez Wykonawcę w ramach ceny sprzedaży. 3.Wykonawca musi zaoferować 24 miesięczny okres gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia, liczony od daty odbioru zamówienia objętego niniejszym postępowaniem oraz musi się zobowiązać do nieodpłatnej naprawy ewentualnych usterek i wad w okresie gwarancji. Szczegółowy opis zakresu gwarancji jakości został zawarty w Załączniku nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zrównuje okres rękojmi z okresem udzielonej przez Wykonawcę gwarancji jakości z zastrzeżeniem, iż nie może on być krótszy od okresu wskazanego powyżej. 4.Miejsce realizacji zamówienia: ZUK PUŁAWY, ul. Składowa 3, 24-100 Puławy. 5.Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert dotyczących samochodów pochodzących z państw trzecich niebędących stroną umów międzynarodowych. 6.Za państwa trzecie niebędące stronami umów międzynarodowych uznaje się państwa inne niż wskazane w art. 16b ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793), niebędące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub innych umów międzynarodowych, których stroną jest Unia Europejska gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych. 7.Za kraj pochodzenia samochodu, zgodnie z art. 60 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 z 9.10.2013 r. ustanawiającego unijny kodeks celny uznaje się kraj, w którym: - samochód został całkowicie wyprodukowany, - samochód został poddany ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce, w przedsiębiorstwie przystosowanym do tego celu, co spowodowało wytworzenie nowego produktu lub stanowiło istotny etap wytwarzania, w przypadku gdy w produkcję samochodu zaangażowany był więcej niż jeden kraj. 8.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34136000-9 - Samochody półciężarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

494460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

494460,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

494460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Truck Nord Center Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

776-170-13-81

7.3.3)Ulica

ul. Jabłoniowa 54

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-175

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

494460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zuk Puławy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 494 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34136000-9 (Samochody półciężarowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Truck Nord Center Sp. z o.o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.